Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


Bas van Luxemburg

Bas van Lucembursko (rok narození: 1957) mechanik

První automobil, který jsem vlastnil, byl červený Fiat 128 od firmy 1972. Koupil jsem ji, když jsem byl 18 a používal jsem ho jen pár měsíců. Bude to pro mě vždycky zvláštní auto, protože nikdy nezapomenu na své první auto. Po těchto několika měsících jsem koupil červený Ford Escort od společnosti 1978.

4 roky jsem studoval elektrotechniku ​​na LTS v Geertruidenbergu. Po studiích jsem začal pracovat v garáži Janssens v Bredě jako mechanik. Dělal jsem to 8 let, ale během své práce jsem chtěl pokračovat ve studiu ještě dále. A tak jsem po večerech 1 let studoval 2. a 6. mechanika nákladních a osobních automobilů na Streekschool Breda. Po zaměstnání v Janssens jsem začal 2 roky pracovat ve společnosti Toyota v Meeuwen. Poté jsem 24 let pracoval jako mechanik ve společnosti pro zemědělskou mechanizaci a kamiony v Dussenu. Poté jsem začal pracovat v Lex Classics jako mechanik. Po 13 letech ve společnosti Lex Classics jsem začal pracovat ve společnosti E & R Classics.


Myslím, že Jeep Wrangler JK je krásné auto, takže to bude jeden z mých snů. Jsem opravdu rád Aston Martin DB2 od 1955. Myslím, že jsou velkolepé v černé barvě s červeným interiérem.