NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


Ben Jaworski

Ben Jaworski (rok narození: 1980) prodejce a fotograf

 

Moje první auto bylo černé Mustang Coupe z 1970 s černým interiérem. Byla jsem 18, když jsem si koupil toto auto, miloval jsem to! Používal jsem Mustang pro každodenní výlety, ale také pro dovolenou. A tak jsem šel do Francie, Německa, České republiky a do Rakouska. Na každé dovolené, kamkoli jsem chodil, lidé na ulici přijali desítky fotografií. Byl jsem na to opravdu hrdý, protože samozřejmě je to skvělé auto, které vidíme!

 

Studoval jsem 5 let na strojírenské škole. Doma jsem vždy měl garáž s tehdy docela moderními auty. Dnes jsou to klasická auta. Vždy mě bavilo být zapojen do technologie, kterou nám klasická auta nabízejí. Skončil jsem, protože jsem se přestěhoval do Nizozemska, kde žiji už 10 let. Zde v E & R Classics pracuji od roku 2016 jako prodejce a fotograf.

 

Vlastně mám vozy Dream 2, Corvette C1 od 1956 a Austin Healey také od 1956. Líbí se mi oba v černé barvě s černým interiérem.