Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


Brett Verhoeven

Brett Verhoeven (rok narození: 1997) mechanik

První auto jsem koupil, když jsem byl 17 let, byl to černý Chevrolet Camaro IROC-Z od 1985. Vždycky jsem si užil práci s klasickými vozy a jejich opravy, restaurování a kompletace. Také jsem udělal nějakou práci na mém Camaro IROC-Z. Zvýšil jsem to z 225 na 300 hp, protože bych byl rychlejší. Myslel jsem, že je skvělé závodit a "hrát" s tímto vozem.

Dva roky jsem studoval automechaniku na vysoké škole Koning Willem 2 v Den Bosch. Poté jsem další 1 roky studoval 2. automechanika. Během školních let jsem absolvoval stáž v E & R Classics, která se mi natolik líbila, že jsem zde pracoval i nadále. Příležitost byla zde, abych se co nejlépe rozvinul, a samozřejmě jsem to využil. Velmi oceňuji také skutečnost, že jsem nikdy nebyl používán jako „asistent na stáži“, ale že jsem na mě byl nahlížen jako na zaměstnance.

Moje auto snů je jistě Chevrolet Camaro Sharknose od 1973. Líbí se mi nejvíce v olivově zelené barvě s černým interiérem.