NL EN US DE FR ES PT IT SE DK PL CZ SK HU RO GR JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
0031416751393

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


Ernest Praag

Ernest Praag (rok narození: 1967) majitel / ředitel

Ženatý s Maartje
2 děti: Marjolein a Vincent

Moje úplně první auto byla žlutá Honda Civic 1. typu z roku 1973. Stálo to v té době 750 guldenů, což je nyní kolem 330 €. S tímto autem jsem byl velmi spokojený a hodně jsem s ním jezdil, ale po chvíli začal konzumovat olej. Nejen trochu oleje, ale asi tolik, kolik spotřeboval benzín. Dokonce jsem měl v zadní části kufru plechovky s olejem, abych v případě potřeby přidal olej. V roce 2018 jsem našel plně obnovenou kopii v Belgii, koupil ji a dal jsem jí zvláštní místo ve své vlastní sbírce.

Studoval jsem obchodní ekonomii na HEAO v Bredě za 4 let. Po škole jsem pracoval pro zásilkovou společnost jako marketingový manažer pro 20 let. Po prvních letech 10u jsem si koupil akcie v rámci společnosti, takže jsem z marketingového ředitele marketingového generálního ředitele. V 2006u jsem se rozhodl prodat své akcie a udělat si práci z mých největších koníčků, kterými jsou klasická auta.

Proto jsem v roce 2008 zahájil E & R Classics, s nímž jsme začali v malé budově v Kaatsheuvelu. Nejprve jsme měli 3 segmenty: svatební půjčení klasických automobilů, prodej klasických automobilů a dílna k nim patřící. V roce 2010 jsme se přestěhovali do Dongenu, kde jsme kvůli postupnému růstu přešli z 1 budovy na 6 budov. Bylo příliš zaneprázdněné na to, abychom si udrželi všechny segmenty, a tak jsme se rozhodli zastavit svatební pronájem a soustředit se úplně na prodej a dílnu v roce 2011. Na začátku roku 2014 byla k dispozici krásná budova ve Waalwijku, koupil jsem ji a všechno jsme přesunuli do této budovy. Mezitím máme ve Waalwijku 3 budovy. V roce 2016 jsem založil kromě E & R Classics další dvě společnosti, kterými jsou Sun Classic Cars a restaurátorská společnost v zahraničí. V tuto chvíli máme na skladě 400 starých aut a nyní pracujeme s 55 lidmi.

Moje absolutní auto snů je Bentley Speed ​​Six od firmy 1930 v barvě britské závodní zelené. Našel jsem také řadu Jaguar e-type 1 s plochým krytem mimo zámek kapoty od firmy 1961 a fantastické klasické auto. Líbí se mi to nejlepší v šedé barvě s modrým interiérem.

Klasická auta měla pro mě vždy zvláštní význam. Každý den chodím ve společnosti a dívám se na auta, stále si užívám ohromující krásy, kterou nám klasická auta nabízejí, techniku, s níž jsou dohromady a samozřejmě krásný jedinečný zvuk, který produkují.


Webové stránky: http://www.ernestpraag.com