Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Neděle 1. listopadu (Den Všech svatých) EXTRA OTEVŘENO od 12:00 do 16:00


Ernest Praag

Ernest Praag (rok narození: 1967) majitel / ředitel

Ženatý s Maartje
2 děti: Marjolein a Vincent

Můj první vůz byl žlutý typ Honda Civic 1st od firmy 1973. To stálo 750 gilders v té době, který je nyní kolem € 330. Byl jsem velmi spokojený s tímto autem a hodně jsem ho řídil, ale po chvíli začal konzumovat olej. Nejen trochu oleje, ale asi stejně jako benzín. Dokonce jsem měl plechovky s olejem v zadní části trupu, abych v případě potřeby přidal olej. V 2018u jsem našel plně obnovenou kopii v Belgii, koupil jsem ji a dal jsem jí zvláštní místo ve své vlastní sbírce.

Studoval jsem obchodní ekonomii na HEAO v Bredě za 4 let. Po škole jsem pracoval pro zásilkovou společnost jako marketingový manažer pro 20 let. Po prvních letech 10u jsem si koupil akcie v rámci společnosti, takže jsem z marketingového ředitele marketingového generálního ředitele. V 2006u jsem se rozhodl prodat své akcie a udělat si práci z mých největších koníčků, kterými jsou klasická auta.

Proto jsem v 2008u založil E & R Classics, se kterým jsme začali v malé budově v Kaatsheuvelu. Zpočátku jsme měli segmenty 3: svatební pronájem klasických automobilů, prodej klasických vozů a dílnu, která k němu patří. V 2010u jsme se přestěhovali do Dongenu, kde jsme se z budovy 1 přesouvali do budov 6. Bylo to pro nás příliš zaneprázdněné, abychom udrželi všechny segmenty, a tak jsme se rozhodli zastavit pronájem svatby a soustředit se na prodej a workshop v 2011u. Na začátku 2014u byla k dispozici krásná budova ve Waalwijku, koupila jsem ji a vše jsme přesunuli do této budovy. Mezitím máme ve Waalwijku budovy 3. V 2016u jsem kromě E & R Classics založil dvě další společnosti, kterými jsou Sun Classic Cars a restaurátorská společnost v zahraničí. V současné době máme 400 stará auta na skladě a práci s 55 lidmi nyní.

Moje absolutní auto snů je Bentley Speed ​​Six od firmy 1930 v barvě britské závodní zelené. Našel jsem také řadu Jaguar e-type 1 s plochým krytem mimo zámek kapoty od firmy 1961 a fantastické klasické auto. Líbí se mi to nejlepší v šedé barvě s modrým interiérem.

Klasická auta měla pro mě vždy zvláštní význam. Každý den chodím ve společnosti a dívám se na auta, stále si užívám ohromující krásy, kterou nám klasická auta nabízejí, techniku, s níž jsou dohromady a samozřejmě krásný jedinečný zvuk, který produkují.


Webové stránky: http://www.ernestpraag.com