NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


Ernst van Kempen

Ernst van Kempen (rok narození: 1981) mezinárodní prodejce.

 

Moje první auto bylo černé Fiat Tipo od 1997 a koupil jsem ji, když jsem byl starý 19. Měl jsem rád vlastní auto, protože mi dává pocit svobody. Používal jsem ho jako každodenní auto, ale také jsem ho odvezl do Francie, abych šel na dovolenou. Chystáte se k přátelům, kteří nežili v okolí, nebyl žádný problém, protože jsem mohl jít tam, kam jsem chtěl jít. O sebe jsem se staral o malou údržbu a dal jsem na něj také navigační a mlhové světlo. Miloval jsem práci na tom.

 

Marketing a komunikace je vše, co mi vyhovuje, a tak jsem to začal studovat. Strávil jsem 4 roky na MBO na vysoké škole Koning Willem 1. Ve svém 4. a loňském roce jsem absolvoval stáž ve společnosti Auto Elektro, kde jsem po stáži pokračoval v práci. Pracoval jsem zde 1 rok pro drobné technické práce a pro některé marketingové prvky. Poté jsem pracoval 8 let v Autocentru Waalwijk jako prodejce ojetých vozů. Zjistil jsem, že prodej je moje vášeň. Proto jsem po svém zaměstnání v Autocentru Waalwijk začal pracovat 2 roky jako prodavač u specialisty Mercedesu v Moergestelu. Poté jsem pracoval další 4 roky pro Autoservice van Eersel ve Waspiku. Nyní pracuji mnoho let pro E & R Classics jako prodavač krásných klasických automobilů, které nabízíme.

 

Můj sen je automobil BMW 850 od 1990 ve stříbrné šedé barvě s černým interiérem.