Nakupujte bezpečně online | Doručení až k vašim dveřím | Protiúčet možný


Jim van Dalen

Jmenuji se Jim van Dalen, kontrolor v E&R Classics. Při své práci se zabývám finanční správou společnosti.

Vystudoval jsem podnikovou ekonomiku na Avans Hogeschool v Hertogenboschi. Poté jsem se rychle dostal do kontaktu s E&R Classics, kde pracuji od roku 2015.

Moje úplně první auto je Opel Astra Hatchback. Mimochodem, tohle je auto, se kterým v současné době stále jezdím. S tímto Opelem jsem jel mimo jiné na dovolenou na jih Francie, na kterou mám hezké vzpomínky. Myslím, že můj Opel je pěkné auto a po všech těch letech mě nezklamal.

Moje oblíbené klasické auto je Ford Mustang Cabriolet z roku 1965 v červené barvě s černým interiérem. Americká klasická auta jsou moje oblíbená, zvláště Mustang. Ten řvoucí V8 v kombinaci s drsným vzhledem z nich dělá moji oblíbenou klasiku.

Předpokládejme, že jste museli někoho odvézt. Kdo by to byl a proč?
Vzhledem k tomu, že jsem velkým fanouškem hip-hopové hudby, byl by to pravděpodobně jeden z umělců v tomto žánru. Myslím, že by bylo opravdu skvělé dát na práci jednoho z největších umělců jako Snoop Dogg nebo Ice Cube. Samozřejmě stylově s Chevroletem Impala z roku 1964 nebo jinou americkou klasikou.

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
Moje nejlepší vzpomínky související s autem jsou ty z minulosti. Můj otec měl jasně žlutou barvu Triumph Spitfire, se kterým jsme pravidelně koncertovali. Stažená kapuce, slunce a zvuk Spitfiru v pozadí. Myslel jsem, že to bylo fantastické!

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Zejména díky všestrannosti a náročnosti je moje práce v E&R Classics tak zábavná. Kromě běžných aktivit se vždy najdou zajímavé projekty, na kterých se dá pracovat. Dostávám také velkou svobodu a mohu si sám naplánovat spoustu vlastní práce. Skutečnost, že jsem každý den obklopena těmi nejkrásnějšími klasickými auty, je samozřejmě naprosto úžasná, když se podívám z okna své kanceláře!