Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


Jurre Lammertse

Jurre Lammertse (rok narození: 1991) kupující a mezinárodní prodejce

Moje první auto bylo modré Volkswagen Polo od 1989. Byla jsem 18, když jsem koupil toto auto a byl jsem s ním velmi spokojen, přestože to bylo víc než rez. Koupil jsem ji u automobilky, kde jsem tehdy pracovala. Po půl roce jsem je prodal a vyměnil za BMW 315 od společnosti 1983.


Studoval jsem 4 roky na HBO IVA v Driebergen. Sledoval jsem manažerské vzdělání pro automobily. Promoval jsem na IVECO v Griessenu a pokračoval jsem tam v práci. Pracoval jsem tam 6 let jako zaměstnanec marketingové komunikace. Prvních pár let jsem se staral o marketing u samotného dealera, ale později jsem byl zodpovědný za celý holandský trh. Po těchto šesti letech jsem začal pracovat ve společnosti Lex Classics jako prodavač a nyní pracuji ve společnosti E & R Classics.

Moje auto snů je Ford GT40 od 1964-1969 ve známých barvách v zálivu. Určitě si myslím, že je to jeden z nejkrásnějších vozů.