Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


Kai de Ruijter

Kai de Ruijter (rok narození: 1991) mechanik

 

Měl jsem jen 4 hodiny na to, abych si užíval své první auto. Je to červená Alfa Romeo 75 z roku 1991, kterou jsem dostal 22. v té době od svého šéfa. Byl jsem s ním samozřejmě velmi spokojený, a proto jsem jel příliš rychle. Narazil jsem do jiného auta a moje Alfa Romeo byla úplná ztráta. To bylo velmi nešťastné! Nyní vlastním 4 vozy: BMW e46 z roku 2002, Volvo 1977 z roku 265, které obnovuji společně se svou přítelkyní, Ford Fiësta 1400 s z roku 1987 a nakonec Seat Ibiza SXi z roku 1988.

 

Dost o mých autech. Studoval jsem 3 roky jako první mechanik a technický specialista na MBO Da Vinci College v Dordrechtu. Během studia jsem pracoval 6 let v klasické automobilce Steutel v Almkerku. Po škole jsem pracoval v této společnosti. Nikdy jsem se moc nestaral o moderní auta, protože tato technika mi připadá mnohem méně zajímavá. Jako mechanik si myslím, že technologie klasických automobilů je mnohem zábavnější a náročnější. Tady na E & R Classics pracujeme na obnově vraku krásného klasického automobilu. Přesně v tom spočívá výzva pro mě, od ničeho po krásné auto.

Vlastně mám spoustu vysněných vozů, ale teď je to u 2u. Našel jsem Ford GT 40 od firmy 1960 se slavnými barvami Gulfu, ale bohužel jsem na to příliš velký a proto se nehodí. Ferrari Testarossa má mou druhou preferenci. Samozřejmě v červené barvě s černým interiérem!