Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


Kees Fens

Kees Fens (rok narození: 1964) mechanik

 

První auto, které jsem koupil, bylo na mém 21st. Byl to žlutý Ford Taunus od firmy 1975. V té době jsem to dostal od otce a v případě potřeby jsem ho obnovil. Milovala jsem práci na autě. Často jsem s přáteli jel na pláž. Cestou jsme několikrát hráli píseň „žlutá ponorka“ Beatles. Od té doby byl Ford pojmenován po písni a to byla naše „žlutá ponorka“.

 

Vystudoval jsem maloobchod na MDS v Bredě. Toto vzdělání trvalo 2 roky a poté jsem chtěl hned začít pracovat. A tak jsem začal pracovat ve společnosti Aldi, kde jsem 6 let manažerem společnosti. Poté jsem začal pracovat ve společnosti v Prinsenbeeku, která prodávala televizory a rádia. Moje práce v této společnosti byla prodavač a pracoval jsem zde 5 let. Poté jsem začal pracovat v různých společnostech, které mě na 15 let posílaly jako technika do Nizozemska. Již dlouhou dobu pracuji na svém největším koníčku, klasických automobilech.

 

Můj sen auto je Ford Mustang z 1965. Myslím, že světlé barvy zapadají do Mustangu velmi dobře. Vezměte si jasně zelenou s černým interiérem, je to krásné!