NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


Lars van Dongen

Lars van Dongen (rok narození: 1989) kupující a mezinárodní prodejce

 

Moje první auto bylo vínově červené Opel Corsa. Byl jsem 18 let starý, když jsem ho koupil a byl velmi vzrušený. Kromě mého prvního auta je další paměť, kterou si vždycky pamatuji: první jízdu v klasickém autě. Byl to světle modrý a bílý model Chevrolet Corvette C1 od společnosti 1959. Byl to tak fantastický zážitek! Miloval jsem ho, a proto zůstane moje oblíbená klasická auta.

 

Pokud jde o vzdělání, studoval jsem management maloobchodu na Florijn College v Bredě. Během těchto 4 let vzdělávání jsem již pracoval se spoustou aut. Po škole jsem začal pracovat ve společnosti, která prodávala moderní i klasická auta. Moje práce v této společnosti byla prodavač. Zjistil jsem, že prodej je moje vášeň. Ve společnosti E & R Classics pracuji již mnoho let jako kupující a mezinárodní prodejce.

 

Moje senové auto zůstává světle modré s bílou Corvette C1, ve které jsem provedla svůj první klasický výlet do auta. Toto auto bude pro mě vždycky zvláštní. Přednostně Corvette od 1960 nebo starší.