Nakupujte bezpečně online | Doručení až k vašim dveřím | Protiúčet možný


Milan van Uitert

Jmenuji se Milan van Uitert. V každodenním životě studuji a ve volném čase pracuji v E&R Classics, kde se věnuji nejrůznějším věcem. Moje práce se liší od leštění aut po práci na počítači.

Před časem jsem si dokončil vzdělání VWO a aktuálně studuji International Business Administration na Tilburg University.

Moje první (a současné) auto je Citroën C2006 z roku 3, který jsem převzal od své matky. Není to příliš speciální auto, ale je to velmi spolehlivé auto a umožňuje mi jet, kam chci. Doufám, že si v budoucnu pořídím krásné klasické auto, ale do té doby jsem se svým Citroënem velmi spokojený.

Moje vysněné auto je Porsche 930 Turbo. Miluji kombinaci vzhledu a výkonu tohoto klasického Porsche.

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
Moje nejlepší vzpomínka na auto je, že jsem řídil BMW M3 na Las Vegas Motor Speedway. To bylo (bohužel) jako spolujezdec, jelikož jsem ještě neměl řidičák.

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Jsem ohromen pokaždé, když vejdu do showroomu E&R Classics. Je vždy překvapením, jaká krásná klasická auta dorazila. Od obnovených Austin Healeys po Beetle Convertibles. Každý týden se to mění. Navíc mám fajn kolegy, kteří všichni milují (klasická) auta a mám hodně pestrou práci.