Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Náš showroom je otevřený


Mylene Nuyten

Mylene Nuijten (rok narození: tajemství) správní asistent.

Když jsem byla mladá a stále žila s rodiči, nikdy jsem neměla vlastní auto. První vůz mé rodiny byl červený Volkswagen Golf. Byla jsem 45, když jsem si koupil vlastní auto, to je červená Kia Picanto. Myslím, že je to hezké auto, ale často když zapomenem, vynechám si klíče. Kvůli centrálnímu zámku jsem musel zavolat asistenci v silničním provozu nejméně na dobu 4.

Sledovala jsem 4 roky vzdělávání na HBO učitelské škole. Vždy jsem se chtěl stát učitelem angličtiny. Připadalo mi fantastické učit se mladé lidi něco o tomto jazyce, ale když jsem šel na stáž, bylo to velké zklamání. Přípravě hodin jsem věnoval spoustu času a práce, ale studenty tyto úkoly vůbec nezajímaly. Bylo to pro mě velmi demotivující, a tak jsem se rozhodl, že už nebudu učitelem angličtiny. Poté jsem pracoval 10 let jako administrativní asistent v ABN AMRO. Měl jsem děti a nepracoval jsem 16 let. Po této době jsem se rozhodl znovu začít pracovat a začal jsem uklízet domy lidí. Dělal jsem to 10 let, ale to nebylo to, co jsem chtěl dělat po zbytek svého života. Nyní pracuji 4 roky v E & R Classics jako administrativní asistent.

Moje auto snů je Fiat 500. Výhodně dítě modrá s bílým interiérem.