Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


Remi Lagache

Remi Lagache (rok narození: 1989) mezinárodní prodejce.

První auto, které jsem koupil, je modrý Volkswagen Golf 2 z roku 1991. Bylo mi 21, když jsem si koupil toto auto a stále ho mám. Chtěl jsem perfektní auto, ale docela levné. Proto mě stál jen 600 EUR. Je to velmi dobré auto za tu částku, která mě stála.

Šel jsem na obchodní školu poblíž Bordeaux. Toto vzdělání trvalo 5 let a já jsem zde získal magisterský titul. Poté jsem odcestoval do Kalifornie pracovat pro francouzskou společnost, která vyrábí sedla a ohlávky pro koně. Byl jsem tady prodavač a dělal jsem to téměř 2 roky. Rozhodl jsem se jít do Kalifornie, protože tam byla možnost jít a nechtěl jsem tuto příležitost nechat ujít. Chtěl jsem se však vrátit do Evropy, abych vykonával stejnou práci, ale blíž ke své vlasti, Francii. Koňský trh je bohužel v Evropě úplně jiný než v Kalifornii, a tak jsem začal sledovat svoji druhou vášeň: klasická auta. Nyní pracuji v E & R Classics jako mezinárodní prodejce.


Můj sen je tmavě modrý BMW E30. Chtěl bych vůz, ve kterém mohu bezpečně a pohodlně řídit a myslím, že toto auto splňuje tyto požadavky.