Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Nakupujeme a prodáváme klasická auta po celém světě


Remi Lagache

Remi Lagache (rok narození: 1989) mezinárodní prodejce.

První auto jsem koupil je modrý Volkswagen Golf 2 od 1991. Byl jsem 21, když jsem koupil toto auto a stále ho mám. Chtěl jsem dokonalé auto, ale poměrně levné. Proto mě stojí jen € 600. Je to velmi dobré auto pro množství peněz, které mě stálo.

Šel jsem do obchodní školy poblíž Bordeaux. Toto vzdělání trvalo roky 5 a mám zde svůj magisterský titul. Poté jsem cestoval do Kalifornie, abych pracoval pro francouzskou firmu, která vyrábí sedla a opěry pro koně. Byl jsem prodavač tady a dělal jsem to téměř 2 let. Rozhodla jsem se jít do Kalifornie, protože tam byla možnost jít tam a já jsem nechtěl tuto příležitost nechat ujít. Chtěla jsem se však vrátit do Evropy, aby vykonávala stejnou práci, ale bližší k mé vlasti Francie. Bohužel, trh s koněmi je v Evropě zcela jiný než v Kalifornii, a tak jsem začal sledovat svou vášeň 2nd: klasické automobily. Nyní pracuji ve společnosti E & R Classics jako mezinárodní prodejce.


Můj sen je tmavě modrý BMW E30. Chtěl bych vůz, ve kterém mohu bezpečně a pohodlně řídit a myslím, že toto auto splňuje tyto požadavky.