Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Nakupujeme a prodáváme klasická auta po celém světě


Wim Hakkesteegt

Wim Hakkesteegt (rok narození: 1962) mechanik.

Já a moji manželka používali křížové kříže. Pro tento sport jsme měli jasně žlutý Ford Transit, kde jsem šel a žena byla v postranním voze. Milovali jsme to, zejména abychom mohli společně něco udělat. To je to, co jsme udělali již řadu let. Vlastně jsme nikdy neměli vlastní auto, protože to nebylo nutné. Vše bylo pro nás dostupné na kole. Když jsme měli auta, použili jsme je čistě pro náš sport.

Studoval jsem elektroniku pro 4 let na LTS Gorinchem. Začala jsem pracovat hned po škole, ale po 2 měsících jsem zjistil, že elektřina není pro mě nic. Poté jsem přepracoval startéry a dynamo pro roky 4. Po těchto 4 letech jsem pracoval pro obchod s motocykly za roky 17.5. Udělal jsem tady v podstatě všechno. Pracoval jsem v dílně, v obchodě s motory a prodával jsem motocyklové oblečení. Moje vášeň je revize motorů.

Moje auto snů je černá MGA. Myslím, že je důležité, aby auto bylo elegantně postaveno, takže barva pro mě moc nezáleží. Raději dávám přednost tomu, aby viděl žlutou, červenou nebo zelenou MGA, která je hezky postavená, než nečistě dokončená černá MGA.