Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


Wim Hakkesteegt

Wim Hakkesteegt (rok narození: 1962) mechanik.

 

Já a moji manželka používali křížové kříže. Pro tento sport jsme měli jasně žlutý Ford Transit, kde jsem šel a žena byla v postranním voze. Milovali jsme to, zejména abychom mohli společně něco udělat. To je to, co jsme udělali již řadu let. Vlastně jsme nikdy neměli vlastní auto, protože to nebylo nutné. Vše bylo pro nás dostupné na kole. Když jsme měli auta, použili jsme je čistě pro náš sport.

 

4 roky jsem studoval elektroniku na LTS Gorinchem. Hned po škole jsem začal pracovat, ale po 2 měsících jsem zjistil, že elektřina pro mě není nic. Poté jsem 4 roky opravoval startéry a dynama. Po těchto 4 letech jsem pracoval pro motocyklový obchod 17.5 roku. Udělal jsem tady skoro všechno. Pracoval jsem v dílně, v obchodě s motory a prodával jsem motocyklové oblečení. Moje vášeň je revize motorů.

 

Moje auto snů je černá MGA. Myslím, že je důležité, aby auto bylo elegantně postaveno, takže barva pro mě moc nezáleží. Raději dávám přednost tomu, aby viděl žlutou, červenou nebo zelenou MGA, která je hezky postavená, než nečistě dokončená černá MGA.