15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Auto Moto Depoca 2022

říjen 2022

Klasická auta na prodej>

Auto Moto D'Epoca je nejdůležitější italská přehlídka klasických automobilů a motocyklů. Na výstavní ploše 5000 90,000 m² na vás bude čekat více než 45,000 2022 automobilů. Přehlídka splňuje potřeby více než XNUMX XNUMX nadšenců z celé Evropy. Přicházejí do Padovy, aby našli a obdivovali fantastická klasická auta a originální díly. Veletrh se bude konat v říjnu XNUMX.

 

Auto Moto D'epoca každoročně přiláká ne méně než 120,000 1600 návštěvníků z celé Evropy. Výstava nabízí různé modely aut až po díly a od klasických aut až po vozy snů. Není zde méně než 500 XNUMX vystavovatelů, kteří vám řeknou vše o automobilech a motocyklech. Kromě toho můžete obdivovat XNUMX motorů. Samozřejmě si zde můžete koupit i klasická auta.

 

Existuje široká otevírací doba, která vám dává příležitost se rozhlédnout. Vstupné není moc, a proto určitě stojí za návštěvu. Děti do 12 let jsou zdarma. Na webových stránkách akce můžete vyhledat vhodný hotel v okolí. Popis trasy můžete také navštívit na oficiálních webových stránkách. Adresa je Via Niccolò Tommaseo 59, Padova.