Neděle 4. prosince SHOWROOM ZAVŘENO

Automotoretro 2021

Leden - únor 2021.

Klasická auta na prodej>

Hlavní výstavou v Turíně věnovanou klasickým vozidlům je Automotoretrò. Od roku 1983 představuje výběr nejkrásnějších klenotů z historie motocyklů a automobilů. Vyrobili jej čtyři členové závodního týmu Scuderia Rhododendri, včetně Beppe Gianoglio, který organizuje akci se společností Bea Srl. Díky své společné akci „Automotoracing“ dnes nabízí více než 1,200 67,000 vystavovatelů a 2021 XNUMX návštěvníků z celé Evropy se silným zastoupením ve Francii, Švýcarsku, Velké Británii, Španělsku, Německu, Rakousku a Nizozemsku. Tato akce se bude konat v lednu / únoru XNUMX.

 

Od prvního vydání se této události podařilo neustále obnovovat svůj úspěch, který návštěvníkům každoročně nabízí jedinečný zážitek. Záměrem organizátorů vždy bylo podělit se o svou vášeň s mnoha hosty podporou soukromé sbírky a šířením automobilové kultury. Při procházce velkými pavilony Lingotto Fiere di Torino můžete obdivovat některé z nejcennějších a nejoriginálnějších modelů, které kdy navrhla velká jména mezinárodního automobilového průmyslu: Jaguar, Mercedes-Benz, Peugeot, Porsche, Alfa Romeo, Ford, Renault, Volkswagen Fiat, Lancia, Audi, Jeep, Abarth a mnoho dalších.

 

Veletrh nabízí širokou otevírací dobu, takže se můžete rozhlížet. Za vstupné zaplatíte přibližně 15 EUR na osobu. Adresa je Via Demonte, 1 / D, 10126 Torino TO, Itálie.