15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Automotoretro 2022

Leden - únor 2022.

Klasická auta na prodej>

Automotoretrò je hlavní výstava v Turíně věnovaná klasickým vozidlům. Výběr nejkrásnějších klenotů z historie motocyklů a automobilů byl představen od roku 1983. Vytvořili jej čtyři členové závodního týmu Scuderia Rhododendri, včetně Beppe Gianoglio, který organizuje akci se společností Bea Srl. Spolu se svou dvojitou akcí „Automotoracing“ nyní nabízí přes 1,200 67,000 vystavovatelů a 2022 XNUMX návštěvníků z celé Evropy se silným zastoupením ve Francii, Švýcarsku, Velké Británii, Španělsku, Německu, Rakousku a Nizozemsku. Tato akce se bude konat v lednu / únoru XNUMX.

 

Záměrem organizátorů vždy bylo podělit se o svou vášeň s mnoha hosty podporou soukromé sbírky a šířením automobilové kultury. Akce se podařilo znovu a znovu obnovit svůj úspěch od prvního vydání a každoročně nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek. Při procházce velkými pavilony Lingotto Fiere di Torino můžete obdivovat některé z nejcennějších a nejoriginálnějších modelů, které kdy vyrobila velká jména mezinárodního automobilového průmyslu: Fiat, Jaguar, Mercedes-Benz, Peugeot, Porsche, Alfa Romeo, Ford, Renault, Volkswagen, Lancia, Audi, Jeep, Abarth a další.

 

Veletrh má širokou otevírací dobu, takže se můžete rozhlížet. Za vstupné zaplatíte přibližně 15 EUR na osobu. Adresa je Via Demonte, 1 / D, 10126 Torino TO, Itálie.