15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Britská auta a životní styl 2020

3. a 4. října 2020

Klasická auta na prodej>

Vzhledem k viru Corona není British Cars & Lifestyle v březnu tohoto roku, ale byl přesunut na 3. a 4. října.

 

British Cars & Lifestyle je nejen největší, ale také nejpohodlnější akcí pro milovníky anglických automobilů, Velké Británie a venkovského stylu života. Tato událost je British Best již více než 25 let, ale každý rok má nové vystavovatele, další vozy a nové produkty. Díky tomu není British Cars & Lifestyle nikdy stejný.

 

Na veletrhu je asi 200 vystavovatelů, což z něj činí zdaleka největší veletrh ve Velké Británii. Pro každého je něco: starožitnosti, oblečení, šperky, knihovny, kožená křesla, nádobí, látky, ruční obuv, boty, marmelády, fondán a pochoutky. V irské hospodě je také spousta zábavy, jako jsou: anglické popové písně a skotské dudy. Ale je to hlavně fér s mnoha krásnými anglickými klasickými vozy.

 

British Cars & Lifestyle je místo, kde si na své přijdou jak muži, tak ženy. Tam, kde si ženy mezi stánky životního stylu užívají, se muži dívají mezi jednotlivé části. Mnoho vystavovatelů přichází s tou jedinou automobilovou součástí nebo unikátním starožitností, které v Nizozemsku není k dispozici. Existují také anglické exkluzivní značky automobilů, jako například: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin a Bentley. Pak jsou tu klasici Austin Healey, MG, Rolls Royce, Alvis, Riley, Triumph, Morgan a Classic Mini.

 

Díky dlouhé otevírací době si můžete tento všestranný veletrh užít ve svém volném čase. Za vstupenku zaplatíte přibližně 15 EUR na osobu a den. Děti do 12 let jsou zdarma. Adresa akce je Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).