15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Britská auta a životní styl 2021

Březen 2021

Klasická auta na prodej>

British Cars & Lifestyle je nejen největší, ale také nejzábavnější událost pro milovníky anglických automobilů, Velké Británie a životního stylu. Tato událost je již více než 25 let British Best, ale každý rok má nové vystavovatele, další automobily a nové produkty. Výsledkem je, že British Cars & Lifestyle není nikdy stejný. Letošní akce se bude konat v březnu 2021.

 

Na veletrhu je kolem 200 vystavovatelů, což z něj činí zdaleka největší výstavu ve Velké Británii. Pro každého je něco: starožitnosti, oděvy, šperky, knihovny, kožená křesla, nádobí, textilie, ručně vyráběné boty, boty, marmelády, fondán a pochoutky. V irské hospodě je také spousta zábavy, jako jsou: anglické popové písně a skotské dudy. Je to však hlavně výstava s mnoha krásnými anglickými klasickými vozy.

 

British Cars & Lifestyle je místem, kde se mohou pobavit muži i ženy. Tam, kde si ženy mezi stánky životního stylu užívají, se muži dívají mezi jednotlivé části. Mnoho vystavovatelů přichází s jedním dílem automobilu nebo s unikátním kusem starožitností, který v Nizozemsku není k dispozici. Existují také anglické exkluzivní značky automobilů, jako například: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin a Bentley. Pak jsou tu klasici od Austin Healey, MG, Rolls Royce, Alvis, Riley, Triumph, Morgan a Classic Mini.

Vzhledem k dlouhé otevírací době se můžete na tomto všestranném veletrhu rozhlédnout. Za vstupenku zaplatíte přibližně 15 EUR na osobu a den. Děti do 12 let jsou zdarma. Adresa akce je Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).