15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Britská auta a životní styl 2022

Březen 2022

Klasická auta na prodej>

Akce, která je již více než 25 let British Best: British Cars & Lifestyle. Přesto každý rok přicházejí noví vystavovatelé, další vozy a nové produkty. Výsledkem je, že British Cars & Lifestyle není nikdy stejný. British Cars & Lifestyle je nejen největší, ale také nejzábavnější událost pro milovníky anglických automobilů, Velké Británie a životního stylu. Akce se bude konat v březnu 2022 tohoto roku.

 

Na veletrhu je kolem 200 vystavovatelů, což z něj činí zdaleka největší výstavu ve Velké Británii. Pro každého je něco: starožitnosti, oděvy, šperky, knihovny, kožená křesla, nádobí, textilie, ručně vyráběné boty, boty, marmelády, fondán a pochoutky. V irské hospodě je také spousta zábavy, jako jsou: anglické popové písně a skotské dudy. Je to však hlavně výstava s mnoha krásnými anglickými klasickými vozy.

 

British Cars & Lifestyle je místem, kde se mohou pobavit muži i ženy. Ženy si mohou užívat mezi stánky životního stylu a muži se dívají na části. Mnoho vystavovatelů, kteří jsou přítomni na veletrhu, přichází s jednou částí automobilu nebo s unikátním starožitností, který není k dispozici v Nizozemsku. Existují také anglické exkluzivní značky automobilů, jako například: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin a Bentley. Pak jsou tu klasici od Austin Healey, MG, Rolls Royce, Alvis, Riley, Triumph, Morgan a Classic Mini.

Vzhledem k dlouhé otevírací době máte dostatek času se podívat na tento všestranný veletrh. Za vstupenku zaplatíte přibližně 15 EUR na osobu a den. Děti do 12 let jsou zdarma. Adresa akce je Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).