Filtr

Neděle 3. července CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTEVŘENO od 12:00 do 16:00 - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle
Nastavit sestupně

Hledáte Austin Healey?

Zaregistrujte se a dáme vám vědět, až bude k dispozici

Kupujeme vaše Austin Healey!

Máte Austin Healey a chcete prodat? Kontaktujte nás. Neustále hledáme klasické automobily, které by se k našim akcím přidaly

Kontakt

Váš Austin Healey specialista
Austin Healey

Klasické auto Austin Healey na prodej na ER Classics

Kdy si koupíte klasický vůz Austin Healey?
Každý má své vlastní důvody, proč si koupit klasický vůz Austin Healey. Jezdíte rádi krátké vzdálenosti například v Austin Healey Sprite nebo plánujete jezdit rallye v Austin Healey 3000 MK3? Ať už je váš důvod pro koupi Austin Healey jakýkoli, E&R Classics je připravena vám nabídnout širokou škálu Healeyů.

Jak si koupím klasické auto Austin Healey?
V ERclassics nabízíme všechny druhy Austin Healeys, od Austin Healey MK1, MK2 až po MK3. K prodeji jsou ale často nabízeny i známé Austin Healey Sprite (Frogeye) a Austin Healey 100. Můžeme právem říci, že máme jednu z největších zásob Austin Healeys v Evropě.

Aby bylo zajištěno, že najdete svůj vysněný vůz, společnost ERclassics vytvořila rozsáhlou fotoreportáž každého Austina Healeyho, 360° fotografie, video a jasné informace o pozadí příslušné klasiky. Naše krásné akcie Austin Healey si můžete snadno prohlédnout z domova za počítačem nebo na smartphonu. Samozřejmě jste také srdečně vítáni v našem showroomu v nizozemském Waalwijku, kde jsou pro vás připraveni naši odborníci na klasická auta.

Chcete si koupit klasický Austin Healey na ER Classics?
Máte zájem o koupi Austina Healeyho? Pak jste na ERclassics na správném místě. Kromě toho, že máme široký sortiment Healeyů, máme i vlastní dílnu s 20 techniky. Naše klasická auta jsou často rozsáhle restaurována a kontrolována na nejméně 125 bodech. Specializujeme se také na registraci a kontroly a je možná celosvětová doprava až k vašim dveřím.

Vyměnit nebo prodat klasický vůz Austin Healey?
Kromě nákupu klasických vozů nás můžete také kontaktovat za účelem prodeje a/nebo obchodování s vaším klasickým vozem Austin Healey. Neváhejte kontaktovat jednoho z našich odborníků na klasická auta pro více informací o prodeji a/nebo obchodování s vaším klasickým Austin Healey.

Evropský online prodejce klasických vozů číslo 1
Když hledáte Austin Healey, pomohou vám naši odborníci na klasická auta, kteří vám poradí před nákupem, během něj i po něm. ERclassics se specializuje na nákup a prodej klasických vozů od roku 2008 a může se právem nazývat evropským online prodejcem klasických vozů číslo 1.