Filtr

Nakupujte bezpečně online | Doručení až k vašim dveřím | Protiúčet možný
Nastavit sestupně

Hledáte Fiat?

Zaregistrujte se a dáme vám vědět, až bude k dispozici

Kupujeme vaše Fiat!

Máte Fiat a chcete prodat? Kontaktujte nás. Neustále hledáme klasické automobily, které by se k našim akcím přidaly

Kontakt

Fiat Aukce

Podívejte se na naše online Fiat klasická aukce aut. Nová aukce každé 2 týdny. Od a pro naše zákazníky.

Podívejte se na naši aukci

Váš specialista na Fiat
Fiat

Klasický vůz Fiat na prodej na ER Classics

Nákup klasického vozu Fiat na ER Classics
Nákup klasického Fiatu je zvláštní okamžik, se kterým vás v ERclassics rádi podpoříme. Najdete zde vysoce kvalitní klasické Fiaty, jako je Fiat 500, 600, 850, Spider nebo třeba Topolino. Ať už je vaším cílem koupit si klasický vůz Fiat, jezdit po vesnici nebo jet na pobřeží, u ERclassics najdete Fiat, který vám přesně vyhovuje.

Evropský online prodejce klasických vozů číslo 1
Když se chystáte koupit klasický Fiat, provedeme vás před procesem nákupu, během něj i po něm. Specializujeme se na prodej vozů clasi a youngtimerů od roku 2008 a využíváme své dlouholeté zkušenosti k nalezení vašeho vysněného vozu. Kupujete svůj další klasický vůz u ER Classics, evropského online prodejce klasických vozů číslo 1?

Kupte si ten správný Fiat classic
Je samozřejmě důležité, abyste si vybrali Fiat, který vám nejlépe vyhovuje a který splní vaše přání. Naši odborníci na klasická auta vám v této oblasti dokážou poradit jako nikdo jiný. Na našem webu najdete rozsáhlou fotoreportáž, 360° fotografie interiéru a exteriéru, video a podklady. Pokud dáváte přednost návštěvě našeho showroomu v nizozemském Waalwijku, je to samozřejmě také možné.

Prodám vysoce kvalitní klasické vozy Fiat
V E&R Classics nabízíme pouze vysoce kvalitní klasické vozy Fiat, které byly často rozsáhle restaurovány a kontrolovány naší vlastní dílnou. Specializujeme se také na registraci a kontroly a je možná celosvětová doprava až k vašim dveřím.

Vyměňte nebo prodejte svůj klasický Fiat
Kromě prodeje klasických vozů Fiat můžete také kontaktovat ERclassics za účelem prodeje nebo výměny své vlastní klasiky. Chtěli byste více informací o obchodování nebo prodeji vašeho klasického Fiatu?
Kontaktujte prosím některého z našich prodejců.