Nakupujte bezpečně online | Doručení až k vašim dveřím | Protiúčet možný

Klasický salon Antverpy 2022

Klasická auta na prodej>

Výstava klasických automobilů, na které se každoročně scházejí členové nejznámějších belgických a nizozemských klasických autoklubů: Classic Salon Antwerp. Na veletrhu si můžete prohlédnout všechna klasická auta tím, že se na ně podíváte, ale můžete si zde koupit i klasická auta. Na konci dne je cena udělena za nejkrásnější stánek, takže účastníci za to udělají maximum. Tato výstava se bude konat v březnu 2022.

 Stejně jako v minulých letech se organizace opět snažila zorganizovat působivou výstavu klasických automobilů. Existují témata, která jsou ústředním bodem programu. Cena vstupného pro dospělé je přibližně 17 EUR a děti mladší 10 let jsou zdarma. Výstava má dlouhou otevírací dobu, takže se můžete rozhlížet. Určitě se tedy vyplatí navštívit zde a třeba si koupit krásná klasická auta. S pomocí témat a atmosféry půjdete domů s více než spokojeným pocitem.

 

Máte zájem a chtěli byste jet do Antverpského klasického salónu s vlastním klasickým autem? Na Antverpy Expo, kde se koná klasický salon v Antverpách, se snadno dostanete pomocí jakéhokoli klasického automobilu. Na webových stránkách najdete další informace o zóně s nízkými emisemi, kterým se můžete vyhnout.