Neděle 5. února CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTEVŘENO od 12:00 do 16:00

Dny elegance 2023

Klasická auta na prodej>

Dny elegance 2023

Rok 2022 byl prvním rokem, kdy se konaly InterClassics Days of Elegance, a byl okamžitý úspěch. Cílem této akce je stát se nejluxusnější automobilovou akcí v Nizozemsku.

Během Dnů elegance můžete vidět různé akce. Například v sobotu se koná 'Concours of Elegance'. Zde jsou prezentovány nejexkluzivnější klasické vozy v různých kategoriích a hodnoceny mezinárodně nominovanou porotou. V sobotu se také konají různé rallye, včetně Classic Rally & GT Rally. Můžete se také zúčastnit, pokud vlastníte klasický vůz nebo moderní superauto. Den bude zakončen „Nocí elegance“. Toto je galavečer na zámku St. Gerlach v Nizozemsku.
Během Days of Elegance jsou nabízeny nejen ty nejexkluzivnější oldtimery, ale také klasiky budoucnosti. Kromě toho si můžete také vychutnat kulinářské speciality v restauraci Chateau St. Gerlach, kde všechny ingredience pocházejí z místních zdrojů nebo se sklízejí ze zahrad panství.

Otevírací doba Days of Elegance 2023.

Days of Elegance je dvoudenní akce, která se koná 3. a 4. června. Den začíná v deset hodin ráno a končí v šest večer. V sobotu večer se však koná galavečer 'Night of Elegance', který začíná v 19:30. Díky této prodloužené otevírací době máte dostatek času užít si a podívat se na veškerý luxus a krásy, které Days of Elegance nabízí.

Vstupné Days of Elegance 2023

Aby byla zaručena exkluzivita Days of Elegance, je každý den k dispozici omezený počet vstupenek, přesněji 3000. Ceny za vstupenku začínají na 50 € za den.

Parkování na Dnech elegance 2023

Days of Elegance má 4 parkovací plochy. Jsou to: Classic & Supercar parking, VIP parking, Adelante Parking a Valkenier Parking. Náklady na parkoviště jsou 10 € na den. Zaparkujete u Valkenier? Pak je tu možnost využít kyvadlový autobus