NL EN US DE FR PL CZ ES SE HU RO SK

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+31 416 751 393

Květen 30 (Ascension Day) SHOWROOM ZAVŘENO - Neděle červen 2 EXTRA OPEN (12: 00-16: 00)

Nejčastější dotazy

Pokračuji v pojištění mého auta?
Ano, jste vlastníkem automobilu, dokud nebude prodán. Proto jste povinen pokračovat v pojištění.

Musím pokračovat ve svém autě při pravidelném testu motorových vozidel?
Ano, jste vlastníkem automobilu, dokud nebude prodán. Proto vaše auto musí splňovat požadavky periodického testu motorového vozidla; v opačném případě bude váš automobilový průkaz pozastaven (předpisy se liší podle jednotlivých zemí).

Musím pokračovat v placení daní z vozu?
Ano, jste vlastníkem automobilu, dokud nebude prodán. Pokud existují ještě silniční daně, které je třeba zaplatit (předpisy se liší podle země a podle věku vozidla), musíte i nadále platit; v opačném případě bude váš automobilový průkaz pozastaven (předpisy se liší podle jednotlivých zemí).

Někdo řídí mé auto, když je zprostředkován?
Během příjmu vašeho vozu vám jedna z našich specializovaných mechaniků technicky zkontroluje vaše auto tím, že jej provede krátkou jízdu.
Zákazníci mohou vyzvednout vozidlo pouze pro testovací jízdu, aby potvrdili nákup vozidla. Jeden z našich prodejců VŽDY jede spolu s potenciálním kupujícím.

Jak bezpečné je moje auto, když je zaparkováno na E & R Classics?
Vaše auto stojí uvnitř našeho showroomu. Předváděcí místnost je zabezpečena špičkovým poplašným systémem a sofistikovaným kamerovým systémem (uvnitř i venku) a areály kolem areálu jsou zajištěny zámky a ploty, které jsou vybaveny elektrickým proudem, aby se zabránilo vstupu zlodějů.

Kdy dostanu své peníze?
Jakmile je vaše auto prodáno, pořizujeme s kupujícím schůzku o tom, kdy bude vozidlo dodáno. Kupující musí zaplatit za auto před dodávkou. Neudělujeme žádné automobily na úkor.
Jako prodávající dostanete zaplaceno 16 dní po dodání auta. Musíme tuto lhůtu použít s ohledem na evropské právo spotřebitele vrátit prodaný předmět.

Jak mohu být jisti, že dostanu své peníze?
E & R Classics je jedním z největších prodejců Oldtimer v Evropě. Naše společnost prodává staré zásilky 500 každý rok a má zaměstnance společnosti 65. Máme statut Triple AAA u agentur pro kontrolu úvěrů; to je nejvyšší možný stav. Neváhejte a podívejte se na naše reference (odkaz na tyto odkazy).

Musím také předat své registrační doklady E & R Classics?
Ne, to není nutné; je dostatečná kopie. Pouze při prodeji auta musíme mít originální dokumenty.
Mnoho zákazníků považuje za vhodné předložit originální dokumenty okamžitě. To je možné. Zaznamenáváme to v konsignační smlouvě (připojte k ní) a dokumenty se dostanou do našeho protipožárního trezoru.

Musí mé auto stát v E & R Classics nebo si ho mohu nechat v mé garáži?
Propagujeme a prodáváme pouze vozy, které stojí v našem showroomu. Naši zákazníci často pocházejí z vzdálených míst, a proto chceme mít k dispozici všechna vozidla k jejich prohlídce. Velký počet návštěvníků, kteří přicházejí do našeho showroomu, zvyšuje možnost prodat vaše auto, pokud stojí v předváděcím salonku.

Máte také osobní vozy, když je vozidlo umístěno na zásilku?
Ano, máme také vozy, pokud je vaše vůz umístěno na zásilku. Tím se zvyšuje pravděpodobnost, že bude prodán 60%. Kupujete zákaznický vůz za účelem prodat vaše auto. Nákup je na náš účet a na naše riziko.

Přijmete nějaké auto na zásilce?
Ne, při každé nabídce zkoumáme, zda vozidlo zapadá do naší sbírky, nebo zda jsou ceny a jakostní poměr dobré. Zkontrolujeme také technický stav vozidla.
Neváhejte nám nabídnout vaše auto. Prostřednictvím počátečního telefonického rozhovoru nebo e-mailu již můžeme posoudit, zda budeme schopni podnikat společně.

Mohu používat auto, když stojí na zásilce?
Ne, to je mimo otázku. Naši zákazníci často pocházejí z vzdálených míst, a proto chceme mít k dispozici všechna vozidla k jejich prohlídce. Velký počet návštěvníků, kteří přicházejí do našeho showroomu, zvyšuje možnost prodat vaše auto, pokud stojí v předváděcím salonku.

Jak dlouho trvá zásilka?
Doba zásilky je 6 měsíců.

Co se stane, pokud se auto během prodejního období neprodává?
90% van de autos se prodávají v rámci 6 měsíců. Pokud se vozidlo neprodává po 6 měsících, pak se s vámi poradíme. Obě strany mají nárok na ukončení rámce spolupráce bez jakýchkoli nákladů, ale také bychom mohli po konzultaci s vámi navrhnout, aby pokračovali v dalším období.

Jsou nějaké náklady související s zprostředkováním?
Ne, nemáte pro vás žádné náklady související s zprostředkováním. Požadujeme, abyste vozidlo po vyčištění a leštění dobře přinesli. Pokud tak neučiníte, požádáme o vrácení peněz, aby bylo vyčištěno a vyleštěno.

Co dělá společnost E & R Classics za účelem prodeje mého auta?
Na jeden vůz navrhujeme podrobný plán, jak nejlépe prodat auto. Tento marketingový plán závisí na značce, modelu, kvalitě a cenové třídě.
Investujeme spoustu peněz do reklamy a marketingu na veletrzích, v novinách, na internetu a v našem krásném showroomu, abychom mohli prodat vaše auto. To je vše na naše náklady.

Kolik vozidel má E & R Classics v prodeji?
V průměru máme v prodeji showroomy 250 pro prodejce.

Mohu také nabídnout auto, které je ve špatném stavu nebo potřebuje technickou práci?
Ano, to je možné. Každé vozidlo posuzujeme podle vlastních zásluh. Projekty restaurování nebo levné automobily provádí naše sesterská společnost, Klasické vozy Sun.
Pokud vaše auto potřebuje menší technickou práci, můžeme organizovat opravy před prodejem nebo po prodeji v naší dílně, kde zaměstnáváme specializovanou mechaniku 22.

Moje auto nemá holandské dokumenty, protože pochází ze zahraničí. Můžete také brokerovat takové auto?
Ano, to není problém, protože prodáváme vozy po celém světě. Nezáleží na tom, ze které země je vaše auto k dispozici, dokud jsou vaše auto papíry platné a vy jste legální majitel vozidla.

Jako společnost, mohu vás také požádat o zprostředkování prodeje automobilů?
Ano, jistě. Máme stále více společností, které nás využívají jako zprostředkovatele prodeje automobilů. Uveďte prosím, zda vozidlo není vozidlo s DPH (DPH nelze uplatnit u daňového úřadu) nebo vozidlo s DPH (DPH je možné vypořádat se ziskem).

Kupuje E & R Classics také auta?
Ano, kupujeme přibližně 80% vozů. Mohlo by se stát, že pokud nám nabídnete vaše auto pro zprostředkování, mohli bychom navrhnout, abychom si sami koupili.

Buď opatrný s mým autem?
Téměř všichni zaměstnanci společnosti E & R Classics jsou milenci starších vozidel a podílejí se na prodejích automobilů, které prodáváme. Je zřejmé, že jsme opatrní s vaším majetkem. V nepravděpodobném případě, že se něco stane špatným vlivem jednoho z našich zaměstnanců, pak naše pojistka pokrývá vše.