15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Goodwoodský festival rychlosti 2021

července 2021

Klasická auta na prodej>

Každoroční Goodwood Festival of Speed ​​je nesmírně populární motoristickou událostí. Přitahuje více než návštěvníky 10,000 a dává fanouškům Formule 1 příležitost vidět znovu klasická auta a motocykly v akci. Letos můžete akci obdivovat v červenci 2021. Goodwoodský festival rychlosti se koná ve West Sussexu v Anglii.

 

Událost má rozvrh, kde můžete přesně vidět, co se stane, když. Máte několik "Road Racers", "Goodwood Action Sports Show", Formula 1, NASCAR a různé "Supercars". Srdcem akce je Hillclimb, kde se vozy padáků z hlavního, supercarového a prvního pohledu setkávají na společné půdě. Můžete sledovat závod z různých výhodných bodů. Od startovní čáry kolem domu přes Molecomb Corner, po Flint Wall a Top Paddock není dostatek akcí. Na Goodwood Festival of Speed ​​je toho hodně!

 

Vstupné na hřiště na akci je 92 € na osobu v pátek a 103 € na osobu v sobotu a neděli. Za tribunu zaplatíte za vstupenku v pátek 64 EUR na osobu a v sobotu a neděli stojí 87 EUR na osobu. Festival rychlosti nabízí rozsáhlou otevírací dobu, díky které se můžete rozhlížet. Parkování je zdarma a parkoviště je otevřeno každý den od 6:30