15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Goodwoodský festival rychlosti 2024

července 2024

Klasická auta na prodej>

Goodwood Festival of Speed ​​je nesmírně populární motoristický sport, který každoročně přiláká 10,000 1 návštěvníků. Akce je organizována tak, aby fanouškům Formule 2024 umožnila znovu vidět klasické automobily a motocykly v akci. Akce se koná v červenci XNUMX. Goodwoodský festival rychlosti se koná v západním Sussexu v Anglii.

 

Existuje více než dostatek prostoru pro sledování závodu z různých vyhlídkových bodů. Začínají na startovní čáře, kolem domu, přes Molecomb Corner, podél Flint Wall a Top Paddock. Událost má časový rozvrh, který přesně ukazuje, co se stane, když. Srdcem události je Hillclimb. Zde se vozy padáků z hlavního vozu, vozu Supercar a vozu First Glance scházejí na společné půdě. Máte také několik „Road Racers“, „Goodwood Action Sports Show“, Formule 1, NASCAR a různé „Supercars“. Na Goodwood Festival of Speed ​​je hodně zkušeností!

 

Vstupné na pátek je 104 EUR na osobu a v sobotu zaplatíte 180 EUR. V neděli stojí vstupenka 166 EUR na osobu. Vzhledem k široké otevírací době můžete sledovat závody ve svém volném čase. Parkování je zdarma a parkoviště je otevřeno každý den od 06:30 ráno.