15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Historická Grand Prix Zandvoort 2020

4 do 6 září 2020

Klasická auta na prodej>

Historická Grand Prix Zandvoort se stala významnou závodní událostí a nabízí velkolepou kombinaci závodních sérií od historického Formule 1 až po klasické auto. Zandvoort ožívá během historického třídenního festivalu díky tréninkům a závodům pro dvanáct různých tříd. Existují také čtyři různé demonstrace, které zajišťují 3denní rozmanitost. Tato závodní akce se bude konat od 4. do 6. září 2020.

 

Na okruhu 4.3 km v dunách se objevují turistické automobily, vozy GT, sportovní vozy a formule. Můžete si užít bohatou historii motoristického sportu ve všech jeho aspektech, a to jak na trati, tak i v cyklistické čtvrti. Existuje mnoho účastníků z domova i ze zahraničí, kteří jsou z akce každý rok nadšeni. Značky automobilů jako Bugatti, Bentley, Aston Martin, Frazer Nash a Talbot představí své krásné klasické vozy na Historické Grand Prix Zandvoort. Zde si můžete koupit i klasická auta.

 

Díky široké otevírací době během této třídenní akce se můžete rozhlížet a užívat si všechna působivá auta. Vstupní cena za denní lístek, který vám umožní přístup do výběhu, hlavní tribuny a dun, je přibližně 3 € za pátek, sobotu a neděli. Za víkendovou kartu zaplatíte přibližně 35 EUR. Adresa je Circuit Park Zandvoort v Burgemeester van Alphenstraat 60.