15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Historická Grand Prix Zandvoort 2023

září 2023

Klasická auta na prodej>

Zandvoort ožívá během historického třídenního festivalu díky závodům o dvanáct různých tříd a školení. Historická Grand Prix Zandvoort se díky velké kombinaci závodních sérií od historického Formule 1 až po klasická auta stala hlavní závodní událostí. Pro zajištění 3denní rozmanitosti existují čtyři různé demonstrace. Tato velkolepá událost se koná v září 2023.

 

Díky 4.3 kilometrovému okruhu v dunách se aktivují GT, turistická auta, sportovní automobily a formule. Můžete obdivovat bohatou historii motoristického sportu ve všech jeho aspektech, a to jak na trati, tak i ve čtvrti cyklistů. Na Historické Grand Prix Zandvoort představí značky automobilů jako Bugatti, Bentley, Aston Martin, Frazer Nash a Talbot své krásné klasické vozy. Existuje mnoho účastníků z domova i ze zahraničí, kteří jsou z akce každý rok nadšeni. Kromě toho si zde můžete koupit i klasická auta.

 

Vstupní poplatek za denní lístek, který vám umožní přístup do výběhu, hlavního stánku a dun, je přibližně 35 EUR. Tato cena platí pro pátek, sobotu a neděli. Pokud byste chtěli jet na víkend, zaplatíte za víkendovou jízdenku přibližně 60 EUR. Díky široké otevírací době během této třídenní akce se můžete rozhlížet kolem a užít si všechny působivé závody a auta. Adresa je Circuit Park Zandvoort v Burgemeester van Alphenstraat 3.