Neděle 1. října CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. října (Den německé jednoty) SHOWROOM OPEN
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Bentley Continental

Bentley Continental je známý svým speciálním podvozkem a výkonným motorem pod kapotou. Continental byl také prvním vozem vyrobeným od akvizice Bentley společností Volkswagen AG.

Jedním z modelů je Continental GT. První Gt bylo vyrobeno v roce 2003. Vůz byl představen na ženevském autosalonu. Od svých předchůdců Continental R a Continental T se vůz lišil hromadnou výrobou a nižší cenou vozu. Nižší cena vozu zajistila, že Bentley dostalo větší cílovou skupinu. Continental GT má 6.0litrový motor W12 se dvěma turbodmychadly a vůz zrychlí z 0 na 100 km/h za 4.8 sekundy. Maximální rychlost vozu je 318 km/h. Výjimečným prvkem vozu jsou palubní hodiny navržené švýcarským výrobcem luxusních hodinek Breitling.

V průběhu let se objevilo několik modelů Bentley Continental GT. Po několika letech byly odhaleny VOP Continental. To je konvertibilní verze. Tento model zrychlí na 100 km/h za 5.1 sekundy. Maximální rychlost této varianty však závisí na střeše. Když je střecha vozu zvednutá, vůz dosahuje maximální rychlosti 314 km/h. Se staženou střechou vůz dosahuje maximální rychlosti 305 km/h.

Koupím Bentley Continental

Nalezení Bentley, které vám vyhovuje, je prioritou číslo jedna. Hledání vašeho vysněného vozu často začíná online. Společnost ERClassics udělala vše, co bylo v jejích silách, aby vám poskytla představu o vozech, takže každé auto na našich vlastních stránkách je opatřeno fotoreportáží, 360° obrázky, videem a základními informacemi o voze. Prohlédli byste si auto raději fyzicky? Pak můžete navštívit náš showroom ve Waalwijku v Nizozemsku. Otevírací dobu najdete na našem webu.

Bentley Continental

Vysoce kvalitní Bentley Continental na E&R Classics

Všechny námi nabízené vozy, včetně Bentley Continental, jsou kontrolovány podle seznamu se 125 body. Toto posouzení provádí jeden z našich vlastních mechaniků. Dodávka vozů v perfektním stavu je pro ERClassics velmi důležitá. Námi nabízené vozy jsou tedy kvalitní. Pokud byste chtěli více informací o údržbě vozu Bentley Continental nebo vás zajímá, co dělají mechanici v dílnách, klikněte zde.

Vyměňte nebo prodejte Bentley Continental

V ER Classics si samozřejmě můžete koupit Bentley Continental, ale nabízíme také možnost prodat svůj stávající vůz nebo jej vyměnit. Pokud byste chtěli více informací o prodeji nebo obchodování s vaším současným vozem, kontaktujte prosím některého z našich odborníků . Samozřejmě můžete také navštívit náš showroom a probrat možnosti.

Prodávejte nebo obchodujte s Bentley Continental

Údržba na Bentley Continental

Každé auto samozřejmě potřebuje údržbu a občas se může stát, že je potřeba něco opravit. Nejinak je tomu u Bentley Continental. Protože rádi udržujete své auto v top stavu, je důležitá dobrá garáž. Údržbu vám může poskytnout jakákoli autoservis, ale někdy potřebujete jen tu specializaci navíc, pak se můžete rozhodnout, že své auto odvezete do specializované dílny, kde se zaměří na 1 značku nebo typ vozu. Mechanici často pracují se stejnými vozy znovu a znovu, a proto se specializují na údržbu nebo opravy těchto konkrétních vozů.

ER Classics má pro vás to pravé Bentley Continental!

Klikněte zde pro naše zásoby

Jaké jsou výhody nákupu Bentley Continental od ER Classics?

- Všechny klasické vozy byly důkladně zkontrolovány v naší vlastní dílně
- Vlastní dílna s 20 mechaniky
- Registrace a kontroly
- Celosvětová doprava k vašim předním dveřím
- Vysoká kvalita a servis
- Opce na výměnu
- Zákazníci nás hodnotí známkou 8.9 

Evropský online prodejce klasických vozů číslo 1

Pokud hledáte krásné nové Bentley Continental, bude vám pomáhat jeden z našich vlastních odborníků. ERclassics se specializuje na nákup a prodej klasických a sportovních vozů od roku 2008 a právem se může nazývat evropským online prodejcem klasických vozů číslo 1.