Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia byla vyrobena v letech 1962 až 1978. Giulia měla nahradit Giuliettu. Giulia TI byl odhalen na okruhu Monza. Exteriér vozu nebyl nic jako Giulietta s jeho čtvercovou střechou, kapotou a botou. Giulia TI navrhl Orazio Satta Puliga. Kapacita vozu se zlepšila, což vedlo k maximální rychlosti 166 km / h. Giulia byl úspěch. Krátce po objevení TI byl v roce 1963 zaveden Giulia TI Super. Bylo však vyrobeno pouze 501 automobilů. Kvůli silniční dani, Alfa Romeo představil auto v roce 1964, který obsahoval menší motor. Auto, pojmenované Giulia 1300, má nejvyšší rychlost 155 km / h. Vyrobeno bylo přes 30.000 XNUMX automobilů.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej

V roce 1962 byly vyrobeny Spider, Sprint a Sprint Speciale. Vozy zahrnovaly revidovaný 1.6 litrový motor. Sprint Speciale se lišila svým elegantním kupé. Sprint byl vyráběn až do roku 1964, Spider do roku 1965 a Sprint Speciale do roku 1966. V roce 1963 byl Bertone navržen nový model, konkrétně Giulia Sprint GT. O tři roky později dostal vůz výkonnější motor. Sprint GT byl přejmenován na Giulia Sprint GT Veloce. Giulia také zahrnovala několik soutěžních modelů, jmenovitě GTA a Junior Zagato.

Koupě Alfa Romeo Giulia?

V červnu 2015 představila Alfa Romeo kompaktní výkonné auto, jmenovitě 952. Účelem tohoto vozu bylo vrátit se ke kořenům Alfa Romeo. Alfa Romeo chce vyrábět auta, která jsou schopna každý den jezdit stejně jako závody na trati. Na rozdíl od svých předchůdců dostal model 952 motor s pohonem zadních kol. Alfa Romeo plánovalo odhalení vozu v roce 2012. To však ohromně zpozdilo. Auto bylo představeno až v roce 2015.

Alfa Romeo Giulia

E & R Classics, váš specialista na klasické vozy Alfa Romeo!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Alfa Romeo Giulia u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​postupy pro vaše auto Alfa Romeo Giulia
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurace vašeho vozu Alfa Romeo Giulia
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země