Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta se vyrábí od roku 1954. První Giulietta byla představena na Turínském autosalonu v roce 1954. Auto bylo Sprint 2 + 2 kupé, které navrhl Franco Scaglione. Na Turínském autosalonu v roce 1955 byl představen čtyřdveřový salón Berlina. Krátce nato byl odhalen Giulietta Spider. V roce 4 byl představen Giulietta TI. Auto bylo silnější než Berlina a mělo trochu odlišný exteriér.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej

V roce 1959 byla Giulietta Berlina přepracována. Auto bylo představeno na autosalonu ve Frankfurtu v roce 1959. V automobilu došlo k určitým mechanickým a vnějším změnám. Palivové čerpadlo bylo například přemístěno do nižší polohy. Zevnějšek vozu dostal například přepracovanou přední část a nové mřížky s chromovými rámy. Zadní část vozu dostala například větší zadní světla. Interiér vozu byl organizovanější a obsahoval nový látkový materiál. V roce 1961 dostali Giulietta Normale a TI revidované motory a nové výfukové systémy. Auto bylo nyní téměř schopné dosáhnout 160 km / h (99 mph). Exteriér a interiér vozu také došlo k drobným změnám. Vnitřek TI měl místo lavicových sedadel jednotlivá sedadla. Boční mřížky na vnější straně byly nyní spojeny se středovým štítem.

Koupě Alfa Romeo Giulietta?

Alfa Romeo Giulietta typ 116 byl malý výkonný sedan. Auto bylo vyrobeno od roku 1977 do roku 1985. Konstrukce vozu byla založena na podvozku Alfa Romeo Alfetta. V roce 1977 byly k dispozici dva modely, a to Giulietta 1.3 a Giulietta 1.6. Během několika let byly odhaleny Giulietta 1.8 a Giulietta Super. V roce 1981, Giulietta přijal některé malé změny v interiéru a exteriéru. Auto dostalo plastovou ochranu kolem spodního těla. V interiéru dostal vůz nový volant a nová sedadla. Rovněž byla obnovena přístrojová deska a prostřední loketní opěrka. Giulietta Turbodelta byla představena na autosalonu v Paříži v roce 1982. Turbodelta byla speciální verze, která obsahovala výkonný motor o hmotnosti 1,962 1983 cmXNUMX. O rok později, v roce XNUMX, byla Giulietta představena s drobnými změnami v několika částech automobilu, jako je přístrojová deska, nástroje a nárazníky.

Alfa Romeo Giulietta

E & R Classics, váš specialista na klasické vozy Alfa Romeo!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Alfa Romeo Giulietta u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​postupy pro vaše auto Alfa Romeo Giulietta
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurování vašeho vozu Alfa Romeo Giulietta
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země