Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Alfa Romeo GTV

Alfa GTV byla vyrobena v letech 1994 až 2004. Zkratka GTV znamená Gran Turismo Veloce, což znamená rychlé velké turné. GTV fungovalo jako nástupce pro kupé Alfetta GTV. Auto navrhl Enrico Fumia. Fiat se stal vlastníkem Alfa Romeo v roce 1986, což mělo za následek zpoždění GTV. Záměrem GTV bylo obnovit tradici sportovního kupé Alfa Romeo. Po schválení návrhu generálním ředitelem společnosti Fiat, Vittoriem Ghidellou, byl Walter de Silva zodpovědný za doplnění údajů o vozu stejně jako za design interiéru. GTV bylo oficiálně zahájeno na ženevském autosalonu v březnu 1995.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej

V roce 1997 bylo na voze provedeno několik změn. Vůz dostal nový motor. Exteriér vozu také obdržel některé změny, jako je například nová konstrukce kola, která poskytuje větší prostor pro větší hrábě a červené čtyřtáčkové třmeny. Interiér vozu byl obnoven koženými sedadly od MOMO, které byly nabízeny ve více barvách. Barva sedadel odpovídá například barvě koberce a barvě volitelného kódovaného šití. Navíc měl vůz nový volant se třemi paprsky.

Koupě Alfa Romeo GTV?

V roce 1998 došlo k novým změnám v automobilu, zejména v interiéru. Vůz dostal například novou středovou konzolu a jiný přístrojový panel. Změny provedené na vnější straně vozu zahrnovaly chromový rám kolem mřížky a barevně označené boční lišty a nárazníky. Navíc byl představen nový motor. Přístrojová deska byla k dispozici ve dvou nových barvách, červené a modré, kromě standardní černé. V roce 2000 byly motory přepracovány, aby splňovaly nové emisní normy Euro3. Exteriér vozu byl změněn v roce 2003. Vůz dostal novou mřížku a různé přední nárazníky s odsazeným držákem poznávací značky. Interiér prošel několika malými změnami, například změnou barvy osvětlení přístroje.

Alfa Romeo GTV

E & R Classics, váš specialista na klasické vozy Alfa Romeo!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Alfa Romeo GTV u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​postupy pro vaše vozidlo Alfa Romeo GTV
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurování vašeho vozu Alfa Romeo GTV
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země