NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Aston Martin DB7

Aston Martin DB7 je grand tourer vyrobený Aston Martin od září 1994 do prosince 2004. Grand Tourer byl k dispozici v kupé nebo konvertibilní konfiguraci. Prototyp navržený Ian Callum a Keith Helfet byl dokončen v listopadu 1992 a debutoval na Ženevském autosalonu v březnu 1993. Šest-válec DB7 byl považován za "vstupní model" ručně V8 Virage. Tento model byl nejvíce vyrobeným vozem Aston Martin vůbec, s více než 7000 jednotky postavené dříve, než byl nahrazen DB9.

Aston Martin Classic Cars na prodej

Model DB7 byl většinou vyroben ze zdrojů a finanční podpory Jaguar od společnosti Ford Motor Company, majitele Aston Martin v letech 1988 až 2007. Model DB7 se vyvinul z modelu Jaguar XJS, přestože došlo k mnoha změnám. Model DB7 navrhl v Kidlingtonu v Oxfordshire Tom Walkinshaw Racing jménem Aston Martin. S výrobou modelu Virage, který se konal v Newportu Pagnell, byla získána nová továrna na model DB7 v Bloxhamu v Oxfordshire, který byl dříve používán pro výrobu modelu Jaguar XJ220. DB7 a jeho varianty byly jedinými vozy Aston Martin vyráběnými v Bloxhamu a jedinými s ocelovou konstrukcí zděděnou od Jaguaru.

Koupit Aston Martin DB7?

Volante kabriolet byl představen na severoamerické mezinárodní auto show v Detroitu v 1996. Obě verze mají přeplňovaný šestiválcový motor. Ve Spojených státech byl Coupé prodán za 140,000 USD a Volante za 150,000 USD. Služba Works doručila speciální balíček řady Driving Dynamics, který výrazně zlepšil výkon a použití pro majitele, kteří chtěli více než standardní konfigurace.

Aston Martin DB7

E & R Classics, váš specialista na Aston Martin Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Aston Martin DB7 u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Aston Martin DB7
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Aston Martin DB7
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země