Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Aston Martin V8 V12 Vantage

Aston Martin V8 Vantage byl představen na autosalonu v Ženevě v roce 2005. Dvoumístné kupé se dvěma dveřmi mělo hliníkovou konstrukci. Vůz dlouhý 4.38 metru byl vybaven zadními dveřmi, které připomínaly dveře hatchbacku, a velkým sedadlem na zavazadla za sedadly. Později téhož roku byl kromě kupé představen také kabriolet známý jako V8 Vantage Roadster. V8 Vantage byl poháněn 4.3L čtyřválcovým 32ventilovým V8. Modely vyrobené po roce 2008 však měly motor V4.7 o objemu 8 litru. Blok válců a hlavy válců, klikový hřídel, ojnice, písty, vačkové hřídele, sací a výfukové potrubí, mazací systém a řízení motoru byly interně navrženy společností Aston Martin a motor byl ručně sestaven v závodě AM v německém Kolíně nad Rýnem. Původní V8 Vantage mohl zrychlit z 0 na 97 km / h za 4.8 sekundy. Cena modelu V8 Vantage stála v roce 104,000 2006 XNUMX EUR. Součástí dodávky byl šestistupňový manuální a kožené čalounění sedadel, palubní desky, volantu a hlavice řadicí páky. Nová manuální šestistupňová převodovka s názvem Sportshift byla později představena na přání.

Aston Martin Classic Cars na prodej

Dne 11. prosince 2007 představil Aston Martin koncepční vůz založený na V8 Vantage jako součást otevření vlastního designového studia. Tento model, známý jako V12 Vantage RS, měl motor AM11 V12 od DBS a produkoval 510 hp. S hmotností 1695 kg zrychluje z 0 na 100 km / h za 4.2 sekundy a dosahuje nejvyšší rychlosti 310 km / h. Přírůstky jsou nový difuzor vzadu, výklopné zadní křídlo, které lze zvednout nebo snížit, a karbon-keramické brzdy. Víko zavazadlového prostoru a odvětrávaná kapota jsou také vyrobeny z uhlíkových vláken, aby se snížila hmotnost vozu. Začátkem roku 2008 generální ředitel společnosti Aston Martin potvrdil výrobu modelu V12 Vantage RS pro polovinu roku 2009. Prototypy modelu V12 Vantage RS se objevily v dubnu 2008, než Aston Martin představil sériovou verzi, která se v roce 12 jednoduše jmenovala V2009 Vantage. Podle společnosti Aston Martin bylo pro americký trh nutné provést jemné změny ve struktuře vozu, aby byly splněny požadavky Severoamerické a jihoamerické předpisy. Kromě těchto vylepšení společnost oznámila novou verzi V12 Vantage Carbon Black výhradně pro americký trh.

Koupit Aston Martin V8 V12 Vantage?

Aston Martin V8 V12 Vantage

E & R Classics, váš specialista na Aston Martin Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Aston Martin V8 V12 Vantage u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Aston Martin V8 V12 Vantage
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Aston Martin V8 V12 Vantage
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země