Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Říjen 3 (Německý den jednoty) OTEVŘENO - Neděle Říjen 4 EXTRA OTEVŘENO (12: 00-16: 00)
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Aston Martin V8

Aston Martin V8 je auto vyrobené společností Aston Martin ve Velké Británii mezi společnostmi 1969 a 1989. Stejně jako všechny tradiční automobily Aston Martin, byl kompletně ručně vyrobený. Zákazníci společnosti Aston Martin žádali o vozidlo s osmi válci po celé roky, takže Aston Martin navrhl větší auto. Motor ještě nebyl připraven, takže v 1967 vyšel DBS s šesti-šesti vantage motorem DB6. O dva roky později byl V8 připraven a DBS V8 vyšel. S ukončením šestistupňového Vantage v 1973 se DBS V8, jednoduše nazvaný Aston Martin V8, stal hlavním proudem společnosti za téměř 20 roky.

Aston Martin Classic Cars na prodej

Aston Martin V8 Vantage byl oceněn od svého uvedení na trh v 1977 za maximální rychlost 270 km / h. Motor byl sdílen s vozem Lagonda, ale použil lepší vačkové hřídele, zvýšený kompresní poměr, větší sací ventily a větší karburátory namontované na nových potrubích. Výkon byl úžasný při akceleraci 0-97 km / h v 5.3 sekundách, což byla desetina sekundy rychlejší než Ferrari Daytona. První řada byla vybavena čtyřmi karburátory 48IDF2 / 100 Weber, zaslepeným otvorem kapoty a samostatným zadním spoilerem. Verze Oscara Indie byla představena na podzim 1978. Čerstvou palubní desku zakrytou kůží byla nahrazena předchozí palubní deska z vlašského ořechu. Dřevěná palubní deska se v osmdesátých letech vrátila do Vantage a poskytla luxusní vzhled. Verze Oscara Indie také zaznamenala mírný nárůst kapacity. Tento řádek byl vyroben do 1989. Jméno Vantage už bylo použito pro řadu vozů Aston Martin, ale to byl samostatný model. Ačkoli na základě Aston Martin V8, mnoho změn detailů vytvořilo jedinečný zážitek z jízdy. Jedním z nejvýraznějších rysů byla zploštělá kapota. Přestože modely Vantage nebyly ve Spojených státech importovány, mohou být ve většině států zařazeny podle pravidel "Zobrazit a zobrazit" DOT. Mezi verzemi 1986 a 1989 byla vyrobena verze Vantage Volante kabriolet. Šest mechanicky srovnatelných vozidel bylo předtím postaveno na zvláštní objednávku, ale nebylo k tomu pravidelně k dispozici. Výrobní verze měla ještě hlubší přední spoiler než Vantage, dokonce větší oblouky kol a prodloužené boční sukně. V soutěži 1987 získal princ Charles Wales Vantage Volante, ale na jeho žádost bez širších oblouků kol, čelní vzduchové překážky a bočních dveří výrobního automobilu. Toto auto se stalo známým jako "Prince of Wales Spec", z něhož byly postaveny další automobily 26. Ty jsou nyní obecně považovány za nejžádanější ze všech modelů V8 z modelů 70 a 80.

Nákup Aston Martin V8?

Aston Martin V8

E & R Classics, vaše specialista Aston Martin Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Aston Martin V8 Zagato byl velkým tourerem z 80. Pouze 52 kupé a 37 kabriolety byly postaveny mezi 1986 a 1990. Kupé byl poprvé odhalen na Ženevském autosalonu v 1986, kabriolet následoval později. V8 Zagato byl založen na Aston Martin V8, ale s tělem vyrobeným slavným Zagato. Design byl úhlová, moderní interpretace Aston Martin DB4 GT Zagato z 1960. Systém Zagato byl poháněn motorem 430 hp V8 s karburátory Weber s dvojitým tlumivem, který je vhodný pro maximální rychlost 300 km / h. Bylo to luxusní auto s novou cenou 156,600 USD. Pozdější převodovka byla prodána za 171,000 USD. V soutěži 1998 koupil komik Rowan Atkinson první vyrobený pravostranný vůz s podvozkem číslo 20013 a nechal ho převést na specifikaci C2 speciálních závodníků Aston Martin Owners Club. Přepočet byl proveden společností Aston Martin Works Service a celkové náklady na konverzi činily zhruba 220,000 GBP.

Jaké jsou výhody nákupu vozu Aston Martin V8 v ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Aston Martin V8
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Aston Martin V8
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země