Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Náš showroom je otevřený
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Aston Martin Vanquish

Aston Martin Vanquish je mimořádně velkolepý tourer, který vydal Aston Martin v roce 2001 jako nástupce Virage. První generace V12 Vanquish, navržená Ianem Callumem a představená na autosalonu v Ženevě v roce 2001, byla vyrobena v letech 2001 až 2005. V roce 2004 se výkonnější verze Vanquish S stala vlajkovou lodí společnosti Aston Martin. Druhá generace modelu Vanquish byla představena v roce 2012, následovaná modelem Vanquish S v roce 2017 se silnějším motorem a vylepšenou aerodynamikou. Vanquish byl následován Aston Martin DBS Superleggera v roce 2018.

Aston Martin Classic Cars na prodej

Aston Martin V12 Vanquish navrhl Ian Callum a měl mnoho podobností s modelem DB7 Vantage. Vůz však byl silně ovlivněn prototypem konceptu Project Vantage, který debutoval v lednu 1998 s motorem V12 na severoamerickém mezinárodním autosalonu. V12 produkuje 460 hp při 6,500 ot./min. Standardní model Vanquish měl vrtané a ventilované kotoučové brzdy o průměru 355 mm se třmeny se čtyřmi hroty, ABS a elektronickým rozdělováním brzd. Vystoupení filmu Jamese Bonda „Die Another Day“ v roce 2002 dalo V12 Vanquish třetí místo v seznamu „nejlepších filmových automobilů všech dob“. Vanquish byl základem dvou koncepčních vozů, oba představených na Mezinárodním ženevském autosalonu v roce 2004, Zagato Roadster a Bertone Jet 2.

Koupit Aston Martin Vanquish?

Aston Martin Vanquish

E & R Classics, váš specialista na Aston Martin Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Vanquish S debutoval na autosalonu v Paříži v roce 2004 s větším výkonem a menšími revizemi stylingu. Motor nadále držel 5935 ccm, ale výkon se zvýšil ze 460pk na 520pk. Vizuální změnou byla nová kola, odlišný tvar přídě, nové vyvýšené víko zavazadlového prostoru se spoilerem a znakem S a přidání malého rozdělovače vpředu. Do výbavy byl zahrnut Sports Dynamic Pack z roku 2004 se sportovnějšími funkcemi odpružení, řízení a brzdění. Tento model byl prodán v modelových letech 2005 a 2006 v USA s menšími změnami. Vanquish S měl větší brzdy než V12 Vanquish. Produkční sérii Vanquish oslavila edice Vanquish S Ultimate Edition. S nejvyšší rychlostí více než 322 km / h byl Vanquish S nejrychlejším Aston Martinem, dokud nebyl představen model One-77 v roce 2008. Výroba modelu Vanquish skončila 19. července 2007 a současně s uzavřením továrny Newport Pagnell. po 49 letech.

Jaké jsou výhody nákupu vozu Aston Martin Vanquish v ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Aston Martin Vanquish
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Aston Martin Vanquish
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země