NL EN US DE FR ES PT IT SE DK PL CZ SK HU RO GR JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
0031416751393

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Ford Capri

Ford Capri je fastback kupé, které bylo vyrobeno v letech 1968 až 1986. Auto bylo navrženo Philipem T. Clarkem a mělo být evropským ekvivalentem Mustangu. První Ford Capri byl Mk I. Auto bylo představeno na bruselském autosalonu a mělo podobnost s Cortinou. Ford měl touhu oslovit široké spektrum kupujících tím, že učinil MK I dostupným. Auto bylo vyrobeno cenově dostupné prostřednictvím různých motorů. Ford revidoval MK I v roce 1972, včetně nových sedadel a rozšířených koncových světel.

Prodej vozů Ford Classic

Ford Capri MK II byl vyroben v letech 1974 až 1978. Částečně kvůli ropné krizi v roce 1973 se Ford rozhodl vytvořit auto, které by bylo vhodnější pro každodenní řízení. To vedlo k určitým změnám v automobilu, jako je kratší kapota a zadní dveře hatchbacku. Capri MK II byl první Ford, který obsahoval zadní dveře hatchbacku. Auto bylo mechanicky podobné Mk I. Nicméně MK II měl větší tělo, modernější přístrojovou desku a menší volant.

Kupujete Ford Capri?

„Projekt Carla“ byl odkazem na model Capri MK III, který byl vyroben v letech 1978 až 1986. Vůz zahrnoval některé změny ve srovnání s MK II. Koncept revidovaného MK II byl představen na autosalonu v Ženevě v roce 1976. Přední část MK III obsahovala čtyři světlomety a černou roštovou mřížku. Navíc Capri MK III zlepšila svou aerodynamiku, což vedlo ke zlepšení výkonu automobilu.

Ford Capri

E & R Classics, váš specialista na Ford Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Ford Capri u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​postupy pro vaše vozidlo Ford Capri
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurování vašeho vozu Ford Capri
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země