Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Ford Mustang 1966

1966 Mustang debutoval s mírnými úpravami výbavy včetně nové mřížky, boční výzdoby, kryty kol a plynového víčka. Pro 225 hp V8 byla k dispozici třístupňová křižovatková automatická převodovka. Kódový stroj 289 "hipo" K byl nabízen s automatickou převodovkou c4, měl silnější vnitřní a hipo-automatickou převodovku, kterou lze identifikovat vnějším pláštěm servopohonu označeném "C". Dlouhodobý vačkový hřídel s pevným zvedákem, který umožňoval vysokému otáčení 289, aby získal výkon, o který byl znám, nebyl přátelský pro automatický měnič točivého momentu. "HiPo" lze velmi snadno pozorovat tlumičem vibrací 1-inch-thick (25 mm), chybějící jednotkou předstihu vakua na dvoubodovém rozvaděči.

Ford Mustang Classic Cars na prodej

Při vypnutém ventilu je mezi ventilovými pružinami vyznačeno velké písmeno "K", které spolu se šroubovacími šrouby (oproti lisovanému hrotu pro jiné 289y) pro nastavitelné kyvné ramena. Byla také nabídnuta řada nových barev a interiérových barev, zvukový systém AM / osmi stop a jeden z prvních mono automobilových rádií AM / FM. Také odstranil cluster přístrojů Falcon; dříve se doplňující prvky, včetně kulatých měřidel a čalouněných slunečních clon, se staly standardním vybavením. Mustang kabriolet by byl nejprodávanější v 1966 se prodávaným 72119.

Koupit Ford Mustang 1966?

1965 a 1966 Mustangs se liší podle vnějších variant, navzdory podobnému designu. K těmto změnám patří znak na čtvrtém panelu za dveřmi. Ve značce 1965 byl znak jediným vertikálním kusem chrómu, zatímco ve značce 1966 byl znak menší a měl tři horizontální tyče, které se táhly od návrhu, připomínající "E". Přední mříže a ozdoby byly také různé. Přední mřížka 1965 používala vzorek "voštinových", zatímco verze 1966 byla "štípaná". Zatímco v obou modelových letech se na mřížce používal znak "Kůň a korál", 1965 měl tyče 4, které se táhly po obou stranách korálu, zatímco na 1966 byly tyto tyče odstraněny. 1966 uvedlo zavedení limitované edice "High Country Special", které bylo prodáno v Coloradu, Wyomingu a Nebrasce.

Ford Mustang 1966

E & R Classics, váš specialista na Ford Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Ford Mustang 1966 u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Ford Mustang 1966
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Ford Mustang 1966
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země