NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Ford Mustang 1968

Během modelového roku v polovině roku 1968 mohl být objednán drag drag pro ulici s volitelným motorem 428cu v (7.0 L) Cobra Jet, který byl oficiálně ohodnocen na 335hp. Všechny tyto Mustangy byly vydány kódy R na jejich VIN #.
Modely 1967 a 1968 ukončily "interiér Pony" ve prospěch nového luxusního interiérového balíčku, který zahrnoval speciální barevné varianty, ozdobný kartáč z nerezové oceli (1967) nebo dřevěné výbrusy (1968), tlačítka na sedadla, . Modely 1968, které byly vyrobeny během 1968, byly také prvním rokem, který začal používat 3 bodové a ramenní pásy na rozdíl od standardních břišních pásů.

Ford Mustang Classic Cars na prodej

Možnost klimatizace byla plně integrována do přístrojové desky, reproduktory a stereo byly upgradovány a byly k dispozici jedinečné středové a stropní konzole. Modelem Fastback byl nabízen možnost zadního sklopného sedadla a kabriolet byl k dispozici se sklopnými okny. Rally-Pac taky zbývalo, protože nový přístrojový hák měl k dispozici volitelný otáčkoměr a hodiny. Jeho velikost a tvar také zabraňoval instalaci příslušenství na sloup řízení. Skupina komfortu se čtyřmi výstražnými světly pro nízkou spotřebu paliva, připomenutí bezpečnostního pásu, parkovací brzdu nebyla uvolněna a pootevřená dveře byla přidána k přístrojové desce nebo pokud byla objednána volitelná konzola a A / C, světla byla namontována na konzole .

Změny v modelu 1968 zvyšují bezpečnost díky dvojitému volantu pohlcujícímu energii spolu s nově zavedenými ramenními pásy. Jiné změny zahrnovaly přední a zadní boční nápisy, nápis "FORD" vyjmutý z kapoty, zpětné zrcátko se přesunulo od rámu na čelní sklo, nyní byl k dispozici motor 302 cu v motoru V8 a byla přidána grafika C-Stripe.

Koupit Ford Mustang 1968?

California Special Mustang nebo GT / CS byly vizuálně založeny na modelu Shelby a prodávaly se pouze v západních státech. "High Country Special" byla prodána v Denveru v Coloradu. Zatímco model GT / CS byl k dispozici pouze jako kupé, model "High Country Special" byl k dispozici v rychlé a konvertibilní konfiguraci v 1966 a 1967 a pouze jako kupé v 1968u.

Mustang fastback získal populární kulturní status, když byl použit v kriminálním thrilleru Bullitt. Poručík Frank Bullitt, který hrál herec Steve McQueen, řídil modifikovaný Highland Green 1968 Mustang GT fastback s 390 cu v motoru 4V a pronásledoval dva záchranáře v černé nabíječce 1968 Dodge ve filmovém autogramiádě v ulicích San Franciska.

Ford Mustang 1968

E & R Classics, váš specialista na Ford Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Ford Mustang 1968 u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Ford Mustang 1968
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Ford Mustang 1968
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země