Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Ford Mustang Cabriolet

Ford Mustang Cabrio debutoval s mírnými úpravami, včetně nové mřížky, boční výzdoby, kryty kol a plynového víčka. Pro 225 hp V8 byla k dispozici třístupňová křižovatková automatická převodovka. Kódovací stroj 289 "hipo" K byl nabízen s automatickou převodovkou c4, měl silnější interní prvky a hipo-automatickou převodovku lze identifikovat vnějším pláštěm servoměniče označeného C.

Ford Mustang Classic Cars na prodej

Dlouhodobý vačkový hřídel s pevným zvedákem, který umožňoval vysokému otáčení 289, aby získal výkon, o který byl znám, nebyl přátelský pro automatický měnič kroutícího momentu. Při vypnutém ventilu je velká písmena "K" vyražena mezi ventilovými pružinami, která spolu se šroubovacími svorkami pro nastavitelné kyvné ramena. Byla také nabídnuta řada nových barev a interiérových barev, zvukový systém AM / osmi stop a jeden z prvních mono automobilových rádií AM / FM.

Koupit Ford Mustang Cabriolet?

Také odstranil cluster přístrojů Falcon; dříve se doplňující prvky, včetně kulatých měřidel a čalouněných slunečních clon, se staly standardním vybavením. Mustang kabriolet by byl nejprodávanější v 1966 se prodávaným 72119.

Ford Mustang Cabriolet

E & R Classics, váš specialista na Ford Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Ford Mustang Cabriolet v ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Ford Mustang Cabriolet
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Ford Mustang Cabriolet
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země