Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Honda NSX

Honda NSX je sportovní motor střední třídy. Jméno NSX je potomek od HP-X, který byl také sportovním vozem. N ve zkratce znamená NSX znamená „new“ a S znamená „Sportscar“. X označuje matematický symbol X, který představuje neznámou proměnnou. Pokud jde o jméno, X znamená „neznámý svět“.

Honda Classic Car For Sale

První generace NSX byla vyrobena v letech 1990 až 2005. Masahito Nakano a Shigeru Uehara vedli tým, který vůz navrhl. Inspirací pro styl vozidla byla inspirovaná stíhací kabina F-16. NSX byl zvláštní, protože to bylo první sériově vyráběné auto, které mělo celohliníkové tělo. Auto bylo představeno na Chicago Auto Show v roce 1989. Auto prošlo několika vylepšeními a facelifts v průběhu let.

Koupíte si Honda NSX?

Druhá generace se vyrábí od roku 2016. Honda měla v úmyslu zahájit nástupce NSX v roce 2010. Honda se však o rok později rozhodla, že plán zruší kvůli ekonomickým podmínkám. Koncept druhé generace byl představen na severoamerickém mezinárodním autosalonu v roce 2012. Skutečné auto nebylo vystaveno až do roku 2015 a neprodáno do roku 2016. Zkratka nyní znamenala něco jiného, ​​jmenovitě: Nové sportovní eXperience.

Honda NSX

E & R Classics, váš specialista na Honda Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Honda NSX u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​postupy pro vaše auto Honda NSX
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurování vašeho vozu Honda NSX
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země