Nakupujte bezpečně online | Doručení až k vašim dveřím | Protiúčet možný
Přejít na inventář Prodejte moje auto

honda nsx

Honda NSX je sportovní vůz. Název NSX je odvozen od sportovního vozu HP-X. N ve zkratce znamená „nový“ nebo nový a S znamená „sportovní vůz“ nebo sportovní vůz. X ve zkratce představuje matematický symbol, který představuje neznámou proměnnou. Pokud jde o název NSX, X znamená „neznámý svět“.

První generace NSX se vyráběla v letech 1990 až 2005. Masahito Nakano a Shigeru Uehara stáli v čele týmu, který vůz navrhl. Kokpit F-16 byl použit jako inspirace pro styling vozu. NSX bylo zvláštní tím, že šlo o první automobil sériově vyráběný z hliníku. Vůz byl odhalen na autosalonu v Chicagu v roce 1989. Vůz prošel v průběhu let několika modernizacemi a facelifty.

Druhá generace se vyrábí od roku 2016. Honda hodlala uvést nástupce první generace na trh v roce 2010. Kvůli ekonomickým okolnostem však byl plán zrušen. Koncept druhé generace NSX byl odhalen na North American International Auto Show v roce 2012. Vůz se ukázal až v roce 2015 a prodával se až v roce 2016. Zkratka NSX má nyní jiný význam, a to: New Sports eXperience.

Kupte si Hondu NSX

Prioritou číslo jedna je najít Hondu NSX, která je pro vás to pravé. Hledání vašeho vysněného vozu často začíná online. Společnost ERClassics udělala vše, co bylo v jejích silách, aby vám poskytla představu o vozech, takže každé auto na našem vlastním webu je opatřeno fotoreportáží, 360° obrázky, videem a informacemi o autě. Prohlédli byste si auto raději fyzicky? Pak můžete navštívit náš showroom ve Waalwijku v Nizozemsku. Otevírací dobu najdete na našem webu.

Kupte si Hondu NSX

Vyměňte nebo prodejte svou klasickou Hondu

V ER Classics si samozřejmě můžete koupit Hondu NSX, ale nabízíme také možnost prodat váš současný klasický vůz nebo jej vyměnit. Pokud byste chtěli více informací o prodeji nebo obchodování s vaším klasickým vozem, kontaktujte prosím jednoho z našich odborníci na klasická auta. Samozřejmě můžete také navštívit náš showroom a probrat možnosti.

Prodat nebo vyměnit Hondu NSX?

 

Vysoce kvalitní Honda NSX na E&R Classics

Všechny námi nabízené vozy, včetně Hondy NSX, jsou kontrolovány podle seznamu se 125 body. Toto posouzení provádí jeden z našich vlastních mechaniků. Dodávka vozů v perfektním stavu je pro ERClassics velmi důležitá. Námi nabízené vozy jsou tedy vysoce kvalitní. Pokud byste chtěli více informací o údržbě klasického vozu nebo vás zajímá, co dělají mechanici v klasických autodílnách, klikněte zde.

Údržba klasického vozu

Každé auto samozřejmě potřebuje údržbu a občas se může stát, že je potřeba něco opravit. U klasického vozu tomu není jinak. Protože rádi udržujete svůj klasický vůz ve špičkovém stavu, je důležitá dobrá garáž. Údržbu vám může poskytnout jakákoliv autoservis, ale někdy potřebujete jen trochu specializace navíc, pak se můžete rozhodnout vzít svůj klasický vůz do klasické autodílny, kde se zaměří na 1 značku nebo typ klasického vozu. Mechanici často pracují se stejnými klasickými vozy, a proto se specializují na údržbu nebo opravy těchto konkrétních klasických vozů.

 

ER Classics má pro vás tu pravou Hondu NSX!

Klikněte zde pro naše zásoby

Jaké jsou výhody nákupu Hondy NSX od ER Classics?

- Široký sortiment vozů Honda na prodej
- Všechny staromilce byly důkladně zkontrolovány naší vlastní dílnou
- Vlastní dílna s 20 mechaniky
- Registrace a kontroly
- Celosvětová doprava ke dveřím
- Vysoká kvalita a servis
- Opce na výměnu
- Zákazníci nás hodnotí známkou 8.9 

Evropský online prodejce klasických vozů číslo 1

Pokud hledáte krásnou novou Hondu NSX, pomůže vám jeden z našich vlastních odborníků na oldtimery. ER classics se specializuje na nákup a prodej oldtimerů již od roku 2008 a může se právem nazývat evropským online prodejcem klasických vozů číslo 1.