Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Říjen 3 (Německý den jednoty) OTEVŘENO - Neděle Říjen 4 EXTRA OTEVŘENO (12: 00-16: 00)
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Jaguar E-Type Cabriolet

Jaguar E-Type byl původně navržen a ukázán veřejnosti jako grand tourer s pohonem zadních kol ve formátu 2-sedan a jako sedačková kabriolet 2. Verze kupé "2 + 2" 4 s prodlouženým rozvorem byla vydána o několik let později. Pozdější modelové aktualizace Jaguar E-Type byly oficiálně označeny jako "Series 2" a "Series 3" a časem se starší vozy označují jako "Series 1" a "Series 1.5". Března 1961 byla představena série 1, původně pouze pro export. Zahájení domácího trhu přineslo 4 měsíců později v červenci 1961. Vozidla v tomto okamžiku použila trojitý SU karburátor 3.8 litru 6-cylindr Jaguar XK6 od firmy XK150S. Dříve postavené automobily používaly externí západky kapoty, které vyžadovaly otevření nástroje a měl rovinný design podlahy. Tyto automobily jsou vzácné a cennější. Poté byly podlahy vyklenuty, aby poskytly větší prostor pro nohy a dvojité uzávěry kapuce se přesunuly dovnitř vozu. V říjnu 1964 byl motor 3.8 litru zvýšen na litr 4.2.

Jaguar Classic Cars na prodej

Charakteristiky vozů řady 2 jsou otevřené světlomety bez skleněných krytu, zadní nárazník s obroučkou, přeladěné a větší přední a zadní návěstidla pod nárazníky, lepší chlazení pomocí rozšířeného "ústí" a dvojitých elektrických ventilátorů a zvýšenou brzdou . Motor je snadno identifikovatelný vizuálně změnou z hladkých leštěných krytů vaček na průmyslovější "žebrovaný" vzhled. To bylo de-tuned v USA s dvojicí Strombergs a větším clearances ventilu, ale ve Velké Británii zadržel trojité SUs a mnohem těsnější ventily vůle. Interiér a palubní deska byly také přepracovány; kolébkové spínače splňující bezpečnostní a bezpečnostní předpisy USA byly nahrazeny přepínači. Byly namontovány i nové sedačky. K dispozici byly i možnosti klimatizace a posilovače řízení.

Koupit Jaguar E-Type Cabriolet?

Byl představen nový motor 5.3L 12 s válcem Jaguar V12, se standardním posilovačem řízení a zvýšenou brzdou. Kolečko FHC s krátkým rozvorem kol bylo ukončeno a model V12 byl k dispozici pouze jako kabriolet převodovky a 2 + 2. Konvertibilní vozík použil základový plán 2 + 2 s delším rozvorem. Série 3 je snadno rozpoznatelná velkou křížovou mřížkou v přední části mříží a bočními oblouky kol a odznakem na zadní straně, který prohlašuje, že je V12. Automobily pro trh s USA byly vybaveny velkými vyčnívajícími gumovými nárazníky, aby vyhověli regulačním předpisům 8 km / h, ale ty na evropských modelech byly podstatně menší. Americké modely mají také opakované boční indikátory na předních křídlech. Existuje také velmi omezený počet typů 6-válců série 3 E-postavený.

Jaguar E-Type Cabriolet

E & R Classics, odborník na Jaguar Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Jaguar E-Type Cabriolet v ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Jaguar E-Type Cabriolet
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Jaguar E-Type Cabriolet
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země