Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Mercedes-Benz AMG

AMG je společnost zaměřená na optimalizaci výkonu automobilů Mercedes-Benz. Zkratka A znamená příjmení zakladatele AMG, Hans Werner Aufrecht. M je zkratka pro příjmení Aufrechtsova partnera Eberhard Melcher. G představuje rodiště Aufrechts, což je Groβaspach. Společnosti Mercedes-Benz a AMG zahájily spolupráci v roce 1993.

Mercedes-Benz Classic Cars na prodej

AMG začalo s navrhováním a testováním závodních motorů a nakonec se rozšířilo na stavbu vlastních silničních vozů Mercedes. Jeden z jejich prvních úspěchů byl v roce 1965, kdy Manfred Schiek vyhrál několik závodů s motorem 300 SE, který vyvinuli Aufrecht a Melcher. Pokud jde o závody, první úspěch AMG byl během 24 hodin lázní, kde byl AMG Mercedes 300 SEL 6.8 šampionem ve své třídě a celkově získal druhé místo.

Koupíte si Mercedes-Benz AMG?

Toto vítězství vyústilo v skutečnost, že celý svět poznal AMG. Od té doby byla výkonnostní technologie AMG k dispozici ve stále více a více modelech Mercedes. Když AMG nainstaloval 5.0-litrový V8 v kupé třídy E, společnost si užila celosvětovou slávu.

Mercedes-Benz AMG

E & R Classics, váš specialista na Mercedes-Benz Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Mercedes-Benz AMG u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Mercedes-Benz AMG
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurování vašeho vozu Mercedes-Benz AMG
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země