Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Mercedes-Benz SLK

Mercedes-Benz SLK-Class je kompaktní luxusní roadster vyráběný společností Daimler-Benz. Mercedes představil koncepční vůz SLK II na autosalonu v Paříži v roce 1994. Vůz se na evropský trh dostal o dva roky později a na americký trh v roce 1997. SLK se vyrábí v německých Brémách. Označení „SLK“ je odvozeno od designového zadání společnosti, aby byl vyroben sportovní, lehký a krátký roadster (v němčině: sportlich, leicht und kurz).

Mercedes-Benz Classic Cars na prodej

První generace (1996-2004)
R170 Mercedes SLK byl první generací kompaktního roadsteru vyráběného od roku 1996 do roku 2004 společností Mercedes-Benz. Design pochází z konce roku 1991 pod dohledem Bruno Sacco, s konečným designem, který byl dokončen na začátku roku 1993 a schválen radou. Produkční třída SLK byla představena na Turínském autosalonu 22. dubna 1996.

Koupíte si Mercedes-Benz SLK?

Druhá generace (2004-2010)
Mercedes SLK R171 má ve srovnání se svým předchůdcem řadu revizí; o 30 mm delší rozvor, větší délku (72 mm) a šířku (65 mm), automatickou sedmistupňovou převodovku, adaptivní dvoustupňové airbagy, boční airbagy hlavy / hrudníku a obnovený střešní mechanismus. Mezi volitelné funkce patří sklopné dálkové ovládání hardtopu a ohřev vzduchu integrovaný na opěrkách hlavy v úrovni krku. Konstrukce je aerodynamicky optimalizována, aby se minimalizovalo vnitřní proudění vzduchu při zasunuté horní části.

Třetí generace (2011-dosud)
Vývoj R172 Mercedes SLK začal v roce 2005, s konečným designem, který byl vybrán v roce 2008. Mercedes-Benz oznámil novou SLK na podzim roku 2010. Společnost podnikla neobvyklý krok publikování různých tiskových zpráv v říjnu a listopadu 2010 a oznámila nové funkce, například „Magic Sky Control“.

Mercedes-Benz SLK

E & R Classics, váš specialista na Mercedes-Benz Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Mercedes-Benz SLK u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Mercedes-Benz SLK
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurování vašeho vozu Mercedes-Benz SLK
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země