Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Říjen 3 (Německý den jednoty) OTEVŘENO - Neděle Říjen 4 EXTRA OTEVŘENO (12: 00-16: 00)
Přejít na inventář Prodejte moje auto

MG MGB Cabriolet

MGB je sportovní vůz zahájený společností MG Cars v květnu 1962, který nahradí MGA. Představen jako roadster 4-cylindr, bylo v 2 přidáno kupé s sedadly 2 + 1965. 6-cylindr MGC debutoval v 1967; pozdější derivát vybavený systémem Buick Rover V8 byl vyroben z 1973-1976.
Výroba MGB pokračovala až do října 1980 různě British Motor Corporation a jejích nástupců, British Motor Holdings a British Leyland Motor Corporation.

V době jeho uvedení byl MGB relativně moderní design, využívající monokokovou strukturu namísto tradiční konstrukce těla na rámu používanou jak u typů MGA, tak i MG T a konkurent MGB, řady Triumph TR. Lehká konstrukce snižuje výrobní náklady a zvyšuje celkovou sílu vozidla. Wind-up okna byly standardní a komfortní řidičský prostor nabízel spoustu nohy. Za sedadly byla umístěna police.

MG Classic Cars na prodej

Výkon MGB byl v okamžiku představení považován za rychlý, s časem 0-60 mph o rychlosti přesahující 11 vteřin, který pomáhal poměrně nízkou hmotností vozu. Manipulace byla jedním z silných bodů MGB. 3 s motorem řady B s pohonem 1798 vyráběl 95 hp (71 kW) při otáčkách 5,400. Motor byl v říjnu 1964 vylepšen na pětiválcovou klikovou hřídel ve snaze zvýšit spolehlivost. Většina MGB byla vyvezena do Spojených států. V publikaci 1974, jak se americké normy o znečišťování ovzduší staly přísnější, byly MGB na trhu v USA vyladěny z hlediska souladu. Stejně jako výrazné snížení výkonnosti získala MGB o výšku výšky a výrazné pryžové nárazníky, které nahradily chrom pro všechny trhy.

Koupit MG MGB Cabriolet?

MGB byla jedním z prvních vozů s řízenými zónami, které byly navrženy tak, aby chránily řidiče a spolujezdce při nárazu 30 mph s nepohyblivou bariérou.

Objem kombinované výroby modelů MGB, MGC a MGB GT V8 byl vozy 523,836. Velmi omezeným produkčním "oživením" modelu s jediným provedením jednotek 2,000, nazývaným RV8, byl Rover v 1990s. Navzdory podobnosti ve vzhledu s roadsterem, měl RV8 méně než 5 procento výměnných dílů s originálním vozem.

MG MGB Cabriolet

E & R Classics, odborník na MG Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář


Jaké jsou výhody nákupu vozu MG MGB Cabriolet v ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo MG MGB Cabriolet
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu MG MGB Cabriolet
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země