Neděle srpen 1 EXTRA OPEN (12: 00-16: 00) - červenec a srpen OPEN jako obvykle
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Triumph TR2

Triumph TR2 je sportovní vůz, který byl vyroben společností Standard Motor Company ve Velké Británii mezi společnostmi 1953 a 1955. Auto používalo dvojitou verzi SU karburátoru modelu 121 cid 4-cylinder Standard Vanguard, který byl naladěn tak, aby se zvýšil jeho výkon na 90 bhp. Tělo bylo namontováno na podstatně odděleném podvozku se samostatným odpružením odpruženým závitovým kroužkem vpředu a vzadu v záběru s osou pružiny s listovou pružinou. Mohou být dodány buď dráty nebo kotouče. Standardní převodovka byla manuální převodovka s rychlostí 4, ale volitelně bylo k dispozici přeplňovací rychlost na nejvyšší převodovce. Blokovací bubnové brzdy byly namontovány všude kolem.

Triumph Classic Cars na prodej

Triumph TR2 byl navržen tak, aby vyzval společnost MG na exportním trhu se sportovním automobilem do Severní Ameriky. To bylo také postaveno proto, že Sir John Black, šéf Standard Motor Company, udělal nabídku pro Morgan Motor Company a selhal. Takže musel stavět vlastní sportovní vůz, který by mohl konkurovat MG. Triumph již učinil Triumph Roadster, ale byl nedostatečný a nedostatečně poháněný. Sir John Black chtěl cenově dostupné sportovní auto, a proto inicioval prototyp, který měl být postaven. Podvozek byl zkrácenou verzí standardu Eight; motor byl Standard Vanguard 2-litr; a kolem toho bylo vytvořeno dvoumístné tělo. To bylo pojmenované 20TS, odhalil na 1952 Londýn Motor Show.

Nákup Triumph TR2?

O rok později byl odhalen TR2. Mělo lepší vzhled; jednoduchý podvozek typu žebříku; delší tělo; a větší boty. Byl milován americkými kupci a stal se pro Triumph nejlepší.

Triumph TR2

E & R Classics, váš specialista na Triumph Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář


Jaké jsou výhody nákupu vozu Triumph TR2 u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Triumph TR2
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Triumph TR2
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země