NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Volkswagen Beetle

Beetle, oficiálně Volkswagen Typ 1, je ekonomické auto vyrobené Volkswagen od 1938 - 2003. U modelů 21.000.000 vyrobených vzduchem chlazeným uspořádáním pohonu zadního pohonu s pohonem zadních kol je Beetle celosvětově nejdůležitějším a nejmodernějším vozem jedné konstrukční platformy.

Volkswagen Classic Cars na prodej

Ačkoli byl Beetle navržen ve třicátých letech minulého století, výroba ve významném počtu začala v roce 1930. Beetle byl interně pojmenován Volkswagen Type 1945 a prodával se jednoduše jako „Volkswagen“. Pozdější modely byly označeny VW 1, 1200, 1300, 1500 nebo 1302. Beetle se ve své domovské zemi stal široce známým jako Käfer a později byl jako takový uveden na trh v Německu. V padesátých letech byl VW Beetle pohodlnější a výkonnější než většina ostatních malých automobilů na evropském trhu. To zůstalo bestsellerem v USA, a to díky velké části svého úspěchu díky vysoké kvalitě a inovativní reklamě.

Koupit brouka Volkswagen?

VW Beetle byl vybaven vzduchem chlazeným čtyřválcovým motorem se zadním pohonem zadních kol a dvoudveřovou karoserií s plochým předním sklem, který pojme 4 cestující a poskytuje úložný prostor pod přední kapotou a za zadní částí. sedadlo. Přední a zadní zavěšení představovalo torzní tyče spolu s přední stabilizační tyčí - poskytující nezávislé zavěšení všech kol. Některé počáteční funkce byly následně revidovány, včetně mechanických bubnových brzd, zadních oken s děleným oknem, mechanických směrových světel a nesynchronizované převodovky. Během své výroby prodával VW model Beetle se čtyřstupňovou manuální převodovkou. Od roku 2 VW nabízel volitelnou verzi poloautomatické převodovky Saxomat: běžnou čtyřstupňovou manuální transaxli spojenou s elektromagnetickou spojkou s odstředivou spojkou používanou pro volnoběh. Na začátku roku 4 nabídl Volkswagen volitelnou poloautomatickou převodovku, což byla třístupňová manuální převodovka spojená s elektrickou spojkou a měničem točivého momentu.

Volkswagen Beetle

E & R Classics, váš specialista na klasické vozy Volkswagen!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář


Jaké jsou výhody nákupu vozu Volkswagen Beetle v ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Volkswagen Beetle
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Volkswagen Beetle
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země