Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf je malé rodinné auto vyráběné německým výrobcem Volkswagen od roku 1974. Původní Golf Mk1 nahradil Volkswagen Beetle. Golf je nejprodávanějším modelem značky Volkswagen. Produkce Golfu se původně skládala převážně z třídveřových hatchbackových modelů. Dalšími variantami jsou 5dveřový hatchback, kombi, kabriolet a sedan.

Volkswagen Classic Cars na prodej

Golf 1
V květnu 1974 Volkswagen vydal první generaci Golfu jako moderní náhradu pohonu předních kol za Volkswagen Beetle. Další varianty zahrnovaly Golf GTI, dieselovou verzi, verzi Jetta sedanu notchback a Golf Cabrio. V USA a Kanadě byl Golf Mk1 prodáván jako králík Volkswagen a v Mexiku jako Volkswagen Caribe. V letech 1984 až 2009 byla v Jižní Africe vyráběna facelifovaná verze Golf Mk1 jako Citi Golf.

Koupíte si Volkswagen Golf?

Golf 2
Druhá generace modelu Golf přišla v září 1983. Tento model měl větší rozvor, zatímco celkový vzhled modelu Golf 1 byl zachován ve více zaobleném tvaru. Přestože většina levicových trhů byla Golfem 2 vybavena již na konci roku 1983, tento model se do Velké Británie dostal až v březnu 1984. Golf 2 GTI měl od začátku 1.8litrový 8ventilový benzín. vstřikovacím motorem a v roce 1985 se objevila verze se 16 ventily. Ve stejném roce také přišly první golfové vozy s pohonem všech kol. Neexistoval žádný model kabrioletu založený na Golfu 2; místo toho pokračovalo Golf 1 Cabrio během celé výrobní série Golfu 2.

Volkswagen Golf

E & R Classics, váš specialista na klasické vozy Volkswagen!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Volkswagen Golf u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​procedury pro vaše vozidlo Volkswagen Golf
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurování vašeho vozu Volkswagen Golf
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země