Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Volvo Amazon

Amazon je středně velké auto vyrobené společností Volvo Cars od 1956-1970 a představeno v USA jako 122S na mezinárodním autosalonu v New Yorku v dubnu 1959.

Volvo Classic Cars na prodej

Volvo Amazon sdílel rázvor, PV, stejně jako vysokou polohu a vysoké sedadlo H od svého předchůdce a nabízí modelové uspořádání modelu 3: dvoudveřový sedan, čtyřdveřový sedan a vůz. Ve společnosti 1959 společnost Volvo dodávala přední bezpečnostní pásy jako standardní vybavení pro všechna vozidla včetně exportních modelů. Když se auto představilo "Amason", německý výrobce motocyklů Kreidler už jméno zapsal. Nakonec společnosti 2 souhlasily, že společnost Volvo by mohla používat název pouze na domácím trhu, a to změnou pravopisu na Amazon. Následně společnost Volvo začala třícifernou nomenklaturu a linka se stala známou jako řada 120.

Koupit Volvo Amazon?

Amazon byl původně vyroben v továrně Volvo v Lundby v Gothenburgu a následně v Torslandaverkenu. Do konce výroby byly vyrobeny automobily 667.791 Volvo Amazon: modely 234.653 4, modely 359.917 2 a vagóny 73.220.

Volvo Amazon
E & R Classics, váš specialista na Volvo Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář


Jaké jsou výhody nákupu vozu Volvo Amazon v ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Volvo Amazon
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Volvo Amazon
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země